Jeśli chcesz zareklamować swój produkt, to jest to odpowiednie miejsce. Pamiętaj jednak, aby umieszczać reklamy dotyczące tylko tematyki forum.

Podziel się tematem z innymi!

#21917
Prosiłbym o nie wyciąganie pochopnych wniosków. Nefret jest kosmetykiem dopuszczonym do obrotu w Polsce, a także zgodnie z przeprowadzonymi nad nim badaniami został uznany za produkt bezpieczny.

Zapoznałem się z dokumentacją tego preparatu i wszystko jest ok, więc takie oczernianie jest nie na miejscu. Wszystko można także sprawdzić w instytucji wprowadzającej kosmetyk na rynek, a także od zewnętrznego laboratorium, które uznało zgodnie z polskimi przepisami, iż produkt ten jest bezpieczny.

Faktem jest, że Nefert jak na razie teoretycznie posiada zastosowanie na porost włosów, jednak już są podjęte kroki w celu prawnego rozszerzenia zastosowania o profilaktykę przeciwłuszczycową, gdyż takie działanie wykazał u stosujących go klientów.
#21922
Paweł bardzo bym prosiła o zwracanie uwagi na słowa którymi oceniasz zaistniałą sytuacje.
Podajemy KONKRETNE FAKTY a nie oczerniamy kogoolwiek.
Zeby była jasnosc:
NEFRET JEST KOSMETYKIEM I JAKO TAKI ZOSTAŁ DOPUSZCZONY DO OBROTU W DODATKU NA POROST WŁOSÓW!

Proponuje zapoznac sie ze szczegółowa informacją dotyczacą wprowadzenia do obrotu produktów leczniczych:

Co do zasady, do obrotu mogą być dopuszczone produkty lecznicze posiadające pozwolenie na dopuszczenie do obrotu (art. 3 ust. 1 ustawy). Organem uprawnionym do wydania pozwolenia jest Prezes Urzędu Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych (Prezes Urzędu), (art. 3 ust. 3 ustawy). Obrót niektórymi produktami leczniczymi nie wymaga pozwolenia. Wyłączenia od uzyskania pozwolenia określa art. 3 ust. 4, art. 4 ust. 1 i art. 5 ustawy Prawo farmaceutyczne.Warunkiem uzyskania pozwolenia jest wystąpienie przez podmiot odpowiedzialny za wprowadzenie produktu leczniczego na rynek, określony w art. 2 pkt 24 ustawy, z wnioskiem do Prezesa Urzędu o dopuszczenie do obrotu produktu leczniczego (art. 7 ust. 1 ustawy).

http://www2.mz.gov.pl/wwwmz/index?mr=b4 ... 13&ma=0261

Na chwile obecna preparat pana Feliksa NIE POSIADA WYMAGANYCH ZEZWOLEN I NIE MOZE BYC PROPONOWANY JAKO PRODUKT LECZNICZY.

Podaje informacje zgodne z prawdą czyli:
-to kosmetyk a nie produkt leczniczy wiec nie ma prawa byc napisane na ulotkach ze LECZY ŁUSZCZYCE!!!
-nie ma podanego dokładnego składu
-na buteleczkach oferowanych do sprzedazy nie ma DATY PRODUKCJI ANI TERMINU WAŻNOSCI.


To co pan Feliks zamierza zrobic to zupełnie inna sprawa,jak preparat przejdzie badania pod katem leczenia,zostanie zarejestrowany i :
Produkt leczniczy dopuszczony do obrotu podlega wpisowi do Rejestru Produktów Leczniczych Dopuszczonych do Obrotu na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Rejestr prowadzi Prezes Urzędu (art. 28 ust. 1 i 2 ustawy).
warto wiedziec:
http://www2.mz.gov.pl/wwwmz/index?mr=b4 ... 0&ma=11638
#21927
A czy ja piszę, że to jest produkt leczniczy? To jest kosmetyk. Dla mnie to jest czepianie się słówek. Może i jest napisane na ulotce, że "leczy". Tego nie wiem, ulotki nie widziałem. Ale co z tego? Jak by było napisane "działa na" to pewnie już byłoby ok. Dla mnie to jest właśnie czepianie się. Mam przed sobą wymagane zezwolenia i nic więcej mi nie potrzeba. Nie wypowiadam się więcej w temacie, bo jest to bezcelowe i mam ciekawsze oraz ważniejsze rzeczy do robienia.
#21928
Paweł pisze:A czy ja piszę, że to jest produkt leczniczy? To jest kosmetyk. Dla mnie to jest czepianie się słówek. Może i jest napisane na ulotce, że "leczy". Tego nie wiem, ulotki nie widziałem. Ale co z tego? Jak by było napisane "działa na" to pewnie już byłoby ok. Dla mnie to jest właśnie czepianie się. Mam przed sobą wymagane zezwolenia i nic więcej mi nie potrzeba. Nie wypowiadam się więcej w temacie, bo jest to bezcelowe i mam ciekawsze oraz ważniejsze rzeczy do robienia.
Właśnie się wypowiedziałeś :D :D, co za różnica czym się ludzie smarują, jak nie zaszkodzi, to pomóc też nie musi,
po co się czepiać drobiazgów? xd xd
#22127
Witam,
Panie Pawle, bardzo dziękuję za zabranie głosu. Administratorzy z różnych forów proszą "Szater" o konstruktywną dyskusję w założonych przeze mnie wątkach. Szkoda, że tyle osób musi marnować swój czas i energię, a do tego wątki są zaśmiecane mnóstwem wpisów nie na temat.
Jak już pisałem wiele razy Nefret to kosmetyk (nie lek!). Jest przebadany laboratoryjnie (Spec. labor. badawcze ITA-TEST Wa-wa) i posiada dopuszczenie do obrotu jako kosmetyk.
Dziękuję za dobre słowa od osób stosujących. Życzę zdrowia.
F.A.
www.nefret.eu

PS.
"szater » 13 mar 2014, o 14:19
Wyjasniłam istote swojej wypowiedzi,nie zamierzam wiecej reklamowac owego produktu,wspominajac w jakikolwiek sposób o jego istnieniu."
TRZYMAM ZA SŁOWO!
#22128
FeliksA pisze: Administratorzy z różnych forów proszą "Szater" o konstruktywną dyskusję w założonych przeze mnie wątkach..
PROSZE PODAC KONKRETNY PRZYKŁAD!

po raz kolejny mija sie panska wypowiedz z prawdą

http://luszczyca.org.pl/p2/forum/index. ... 0&start=20

http://forum.biedronkowo.info/viewtopic ... lit=nefret

http://luszczyca.org.pl/p2/forum/index. ... &start=440

tu sa wszystkie informacje w pigułce,kazdy moze spokojnie przeczytac i ocenic.

PO RAZ KOLEJNY POWTARZAM I BEDE POWTARZAC DO SKUTKU:
NEFRET JEST KOSMETYKIEM NA POROST WŁOSÓW
i jako taki kosmetyk został zbadany, to co udało sie lub nie(zalezy u kogo) osiagnac przy okazji to miły dodatek ale niestety nie potwierdzony medycznie ani zadnymi badaniamiwiec fakt ze podaje pan informacje o WYLECZENIU Z ŁUSZCZYCY jest.....
Poza tym to co wypisane na ulotce mija sie z prawdą,brak dokładnego składu oraz brak podanej na butelce DATY PRODUKCJI I TERMINU PRZYDATNOSCI-to sa moje zarzuty ,które usiłowałam wyjasnic,zreszta nie tylko ja!

NIGDZIE NIE NAPISAŁAM ZE PREPARAT NIE DZIAŁA!
Na pana miejscu nie powoływałabym sie na administratorów for bo to sliska droga,stanowisko pani Beaty Trojanowskiej w tej sprawie chyba jest dosc jasne i znane panu.Wystarczyło tylko troszke dobrej woli i spokojne wyjasnienie kwestii spornych.Doceniam osiagniecia ludzkiego umysłu ale wszystko musi byc przejrzyste i jasne,wtedy nie ma domysłów i dochodzen.Jak wynika z zamieszczonych przeze mnie linków ....moje zdanie nie jest odosobnione.Pozdrawiam xd

Podziel się tematem z innymi!


  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
O łuszczycy

Sanatorium 2019 na NFZ. Zmiany i nowe zasady skier[…]

Fundacja "Tak, mam łuszczycę" zorganizow[…]

W Dermoklinice w Łodzi ruszył ośrodek leczenia bio[…]

Doniesienia naukowe

Zastosowanie fototerapii w leczeniu łuszczycy: htt[…]