Jeśli chcesz zareklamować swój produkt, to jest to odpowiednie miejsce. Pamiętaj jednak, aby umieszczać reklamy dotyczące tylko tematyki forum.

Podziel się tematem z innymi!

#17569
Witam,
mam prawie 70 lat. Od wielu lat opracowywałem na potrzeby własne i rodziny ziołowy preparat poprawiający kondycję skóry i włosów.
W zeszłym (2012) roku okazało się, że doskonale i w szybkim czasie leczy łuszczycę. Przetestowało go na kilku moich znajomych mających łuszczycę głowy.
Nic innego im nie pomagało przez całe lata, a tu efekt był widoczny już po kilku dniach.
U kilku osób z którymi mam osobisty, stały kontakt, a które cierpiały na łuszczycę skóry głowy wyleczenie nastąpiło po około 8 tygodniach stosowania (użycie 2 butelek).
Od kilku miesięcy współpracuję z osobami objętymi programem łuszczycowym w Białymstoku. Leczy się nim już kilkaset osób w całej Polsce. Efekty są doskonałe.
Zachęcam Państwa do odwiedzenia mojej strony http://florapol.hbz.pl lub kontaktu telefonicznego: 604 446 790.
Chętnie odpowiem na wszystkie pytania i prześlę zainteresowanym za darmo butelkę preparatu.
F. Adamczyk

http://luszczyca.org.pl/p2/forum/index. ... topic=7383
#17573
Może dodam od siebie stosuje ten preparat dwa tygodnie plamy są o połowę mniejsze znikają po całości
robi a się płaskie a potem bledną :)
#20260
Chcę podzielić się swoją radością. :D 9 października minęły prawie dwa miesiące od kiedy zakończyłam stosowanie Nefretu na łuszczycę skóry głowy. Przez ponad 40 lat tworzył mi się hełm z łusek na całej głowie. Stosowałam chyba wszystkiego co pojawiało się na rynku. Szpital zaliczałam dwa lub trzy razy do roku. Wszelkie stosowane maści na głowę - cygnolina, maść salicylowo- siarkowa, sterydy (kilka razy) - dawały mi po zakończeniu leczenia tylko kilka dni oddechu i znów zaczynał się koszmar!!! :angry: Teraz mam głowę czystą. :D Skóra nabrała zdrowego wyglądu. :D Drugi efekt pozytywnego działania Nefretu - włosy nie wypadają, są grubsze i zdrowsze. :) Minęło prawie dwa tygodnie a łuska się nie pojawia – hura!!! :D Pozostały mi nieliczne kropeczki jak główki szpilki na obrzeżach gdzie stosowałam przez kilkanaście lat steryd. Nie chciałabym zaprzepaścić osiągniętego efektu więc raz w tygodniu dla utrwalenia będę stosowała Nefret.
#20261
Witam
Czy jest jeszcze możliwość dostania tego leku za darmo?
Cena jest zbyt wysoka, żeby kupować go w ciemno i wydaje mi się to kolejnym "lek-cudem" jakich na rynku tysiące. Jeśli zaś zadziałałoby to zdecydowanie pieniądze nie grały by żadnej roli.
#20262
Bafra pisze:Chcę podzielić się swoją radością......
Gratuluję cudownego wyzdrowienia!!! :D :D Pierwszy post i jaka w nim euforia, :D xd Inni nie są tacy wdzięczni, za darmo cudowny lek dostali i pochwalić zapomnieli xd xd a obiecywali xd xd
#20269
pani chyba siłą rozpedu sie cieszy bo na wszystkich mozliwych forach po jednym poscie ,pełnym euforii ze zwycięstwa umieszcza :surprised:
Z moich wiesci wynika ze nie wszystko jest tak cudownie i pieknie...no ale o tym już Pan Feliks nie wspomina :notguilty:
#20271
gregoriustuitam – w pierwszym wątku jest telefon więc zadzwoń, poproś o przesłanie 1 butelki Nefretu nieodpłatnie – ja tak zrobiłam i otrzymałam (zapłaciłam jedynie za przesyłkę).

antonia – tak, jedną butelkę Nefretu otrzymałam gratis za 3 kolejne zapłaciłam. Do leczenia przystąpiłam z wielkim zaangażowaniem. Z dnia na dzień widziałam pozytywne efekty i łatwość stosowania Nefretu wiec byłam szczęśliwa, że nie muszę maziać się tłustymi maściami :angry: nie muszę do utraty tchu zdzierać co tydzień łuski :angry: a o umyciu włosów po tłustościach nie chcę wspominać :angry: . Wiecie ile godzin trzeba poświęcić aby doprowadzić włosy do normalnego wyglądu.
Myślę, że osoby, które otrzymały 1 butelkę Nefretu gratis przystąpiły do leczenia lekceważąco (tak bywa jak się otrzymuje darmo) – jednego dnia stosowały Nefret , potem się zapomniało :boring: lub zlekceważyło :boring:
Ja stosowałam Nefret codziennie!!! – efekt osiągnęłam wspaniały z czego niezmiernie się cieszę :D .

szater – tak jestem pełna euforii :D nie wstydzę się o tym pisać lecz chciałam podzielić się z innymi swoim wyleczeniem. Pozbyłam się tego paskudztwa na głowie i jeśli będzie to na pół roku, rok.... to i tak będę szczęśliwa :D . To co na ciele można przykryć natomiast głowa jest „wizytówką”.

Zrozumiałabym tych, którzy po wypróbowaniu na sobie Nefretu nie osiągnęli zamierzonego celu wówczas z ich głosami mogłabym polemizować.

Na koniec moja sentencja:
Nefret specyfik doskonały uleczy Twą duszę i ciało.
#20272
Ależ dziewczyno, my się cieszymy razem z Tobą :D :D przecież Ci gratulowałam ;)
Tylko Ci, co się na tym specyfiku zawiedli nie mają powodu do radości. ;) Pewnie racja po Twojej stronie, otrzymali to za darmo, bez szacunku potraktowali i dlatego nie zadziałało :crazy:

Podziel się tematem z innymi!


  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 10
O łuszczycy

Sanatorium 2019 na NFZ. Zmiany i nowe zasady skier[…]

Fundacja "Tak, mam łuszczycę" zorganizow[…]

W Dermoklinice w Łodzi ruszył ośrodek leczenia bio[…]

Doniesienia naukowe

Zastosowanie fototerapii w leczeniu łuszczycy: htt[…]