Tu możesz porozmawiać na różne tematy niezwiązane z łuszczycą.
Awatar użytkownika
 henia
#481
A toż ja nie gadam,że się nie przygotowywać.....sama exorex z zagranicy ściągnęłam i on czeka...ja jakby mniej...
Reszta prawdopodobnie też tak ma... wiedzą co i jak... i jest oki ;)
Awatar użytkownika
 Paweł
#486
A ja sobie przed latem kupiłem exorex i to większy, a teraz nie mam co tym smarować, a termin ważności o dziwo krótki jest.
Awatar użytkownika
 Paweł
#488
Nie no toć ludzi nie będę naciągał :D Zresztą trochę go zużyłem. Troszkę testowałem, trochę profilaktycznie i muszę przyznać, że całkiem nieźle się spisuje jeśli coś mi wyskakuje. Heh ale rymuję, nawet tego nie czuję xD Tylko faktycznie trzeba smarować nim kilka razy dziennie.
Awatar użytkownika
 henia
#491
Ja na początek to sobie po 100ml tego cuda zakupiłam w sensie lotion i kremik... a że byłam w trakcie leczonka cygnoliną ...myślę niech poczeka.Wczoraj zaczęłam smarowanko exorexsowe i teraz to ja poczekam ;) .
A tak po prawdzie to Ty Pawle zachęciłeś mnie... tymi swoimi zaleczonymi łokciami...sprawdzę i ja też :)
Awatar użytkownika
 puma
#494
ja przeprosiłam się z cygnolinką :D mam jeszcze spory zapas w lodóweczce i teraz jest jak znalazł. na ciele nie jest jeszcze tak źle, gorzej we włosach. z łuską sobie jakoś radzę tylko co dalej?? :(
Awatar użytkownika
 Paweł
#509
henia pisze:A tak po prawdzie to Ty Pawle zachęciłeś mnie... tymi swoimi zaleczonymi łokciami...sprawdzę i ja też :)
Ja się też zdziwiłem, że to na mnie tak zadziałało. Ze 2-4 razy dziennie smarowałem (to tak generalnie zasycha) a wieczorem nawilżałem. Chyba po tygodniu śladu nie było. Teraz jak coś mi wyskakuje to atakuję exorexem ;) Ostatnio coś mi na ramieniu wyskoczyło to dałem temu popalić :D

Puma to tak to już jest, ja też nie mam po drodze nigdy do lekarzy :D Nawet do apteki nie mam - choć ostatnio byłem kupić cukierki na gardło ;)

//Posty odnośnie Protopicu wydzieliłem do nowego wątku: Protopic
Awatar użytkownika
 iwona k
#662
witajcie, rzadko teraz wpadam,nie mam czasu.trochę wieczorem :annoyed: .dopuki mały kordian nie pójdzie do przedszkola to mam prze...ne/sory :blush: /.do żłobka trochę za daleko na moje nogi.dzięki za Wasze słowa.dużo to dla mnie znaczy że nie wyżalam się w próżnię :D .na razie kończę bo trzeba mi relaksu w wannie.jak się trochę lepiej zorganizuję to będę bardziej zdyscyplinowaną forumowiczką :angry:
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 18