Życie z łuszczycą na co dzień, czyli jak radzimy sobie z naszą chorobą w codziennych czynnościach.
Awatar użytkownika
 Gosiaczek68
#21391
Moje doświadczenia z leczeniem miejsc intymnych. Może coś znajdziesz dla siebie. Na mnie podziałał. Są tam opisane efekty łącznie ze zdjęciami miejsc pod piersiami.
Trzeba dużo czasu i cierpliwości, u mnie wszystko działa bardzo wolno, dwa tygodnie to jest bardzo krótki czas, potrzeba przynajmniej 2-3 m-ce systematycznego maziania.
http://forum.biedronkowo.info/viewtopic ... ca+intymne
 Ptysia1
#21394
Ja smaruje sie juz jakies 2 miesiace.kupilam sobie dzisiaj Tormentiol zobaczymy jak zadziala
Awatar użytkownika
 antonia
#21396
Tormentiol na łuszczycę z podkażeniem grzybicznym? :surprised: Oczekujesz cudu?
 Basieńka44
#21403
Na stan zapalny polecam okład z rumianku jak i smarowanie maścią rumiankową u mnie to działa
Awatar użytkownika
 antonia
#21405
Jeśli masz podkażenie grzybiczne to stosując jedynie maści przeciwzapalne wyhodujesz sobie większego grzyba. Próbuj zastosować jednocześnie środek przeciwgrzbiczny, np LAMISILATT w sprayu doskonały i wygodny w użyciu. Jeśli już szukasz ziół, to pojedynczym i najbardziej odpowiednim do higieny miejsc intymnych są liście szałwi. Zioło ma działanie ściągające, przeciwzapalne oraz odkażające, doskonale oczyszcza i ściąga pory, jest stosowane także przy nadmiernej potliwości.
Awatar użytkownika
 szater
#21407
przy wszelkiego rodzaju zakażeniach grzybiczych nie są wskazane okłady i dodatkowe moczenie miejsc zakazonych,wilgos powoduje rozwój grzybów.Z rumiankiem tez nalezy uwazac to bardzo alergenny srodek,ja zle reaguje i nie moge stosowac podpasek nasączonych rumiankiem,podobnie jest z papierem toaletowym...tez proponuje zwrócic uwage. xd
Propozycji duzo i mozesz zmieniac leczenie ale pammietac nalezy ze to duługotrwały okres czasem i roczny wiec nie można oczekiwac efektów po tygodniu dwóch czy nawet 2 miesiacach.Tu liczy sie systematyka i konsekwencja.grzybki sa cwane przyjmuja forme przetrwalników i czekaja na dobry moment.Chłopak nawet jak nie ma objawów to tez musi utrzymac leczenie.pamietac nalezy ze mróz i elastyczna bielizna pogarsza sprawe,brak wymiany powietrza stwarza wilgoc.Ale juz niedługo i.....wiosna bedzie łatwiej zaleczac problemy. :*
 Ptysia1
#21488
Witajcie jakiś czas się nie odzywałam na forum sesja zimowa i itp. Ale już mam od wczoraj to za sobą zaliczyłam wszystkie egzaminy.:D . Zaczełam od tygodnia smarować swoje zmiany mascią Clotrimazolum bez większego entuzjazmu ,smarowałam zmiany mascią i przykładałam jałową gazę żeby masć nie wsiąkneła ale zmiany już prawie całkowicie zanikły, jestem szczęśliwa jak nie wiem co. Bo już nie swędzi. :)
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19