W tym miejscu piszemy o przebiegu swojego leczenia, radzimy się innych odnośnie leczenia własnego przypadku choroby.
Awatar użytkownika
 szater
#12452
No tak na pierwszy rzut oka: podwyższone lipidy to tzw. tłuszcze obojętne. Ich wysoki poziom świadczy o tym, że we krwi generalnie znajduje się za dużo tłuszczów. Podwyższony poziom trójglicerydów zwykle obserwuje się u osób, które jedzą sporo słodyczy ,jakies przegryski....no i musi wystepowac nadwaga,moze niezbyt duza ale jednak.
Podawany jako pierwszy – wynik stężenia cholesterolu całkowitego we krwi – jest niezwykle ważnym parametrem określającym gospodarkę tłuszczową...gdy jest wysoki,jak u ciebie to....uwaga na serce,krążenie i ...udar,trzeba chyba wejsc na diete ubogotłuszczowa i zwiekszyc wysiłek fizyczny,mogą ci zaproponowac farmakologie ale ja bym troszke poczekała i moze dietą można by było zmniejszyc poziom . :notguilty:
Poziom dobrego cholesterolu masz w porzadku,musisz dążyć do zwiększania poziomu cholesterolu HDL i obniżania poziomu cholesterolu LDL.Tyle mojej wiedzy....powodzenia xd
Awatar użytkownika
 zgon1610
#12465
Twe słowa brzmią niezwykle groźnie :( ale nie tragicznie :D
Nadwagi nie mam (długi jak miesiąc, cienki jak wypłata) a dietę to jakąś tam mamy bo ciśnieniowiec, cukrzyk i ja z jednego gara idzie.
Słodkiego prawie wcale, tłustego (smalce, boczki itp.) nic jedynie z patelni (kurczaczek) raz może dwa w tygodniu i jakiś grill od czasu do czasu żeby się nie zagłodzić do końca :) .
Ruchu dosyć dużo ok. 10 km dziennie na nogach, stąd to moje zdziwienie jak wynik zobaczyłem.
Jednak z serduchem to matula ma problemy więc może w tym kierunku mnie poprowadzi. W każdym razie coś już wiem więc na ślepo nie pójdę, dziękuję również za dobre słowo.
Awatar użytkownika
 antonia
#12466
Bartuś, gdybyś tak trochę popijał pod te przegry ski to by była jakaś równowaga a tak to masz sam obojętny tłuszcz :D :D
Awatar użytkownika
 zgon1610
#12537
Tu to masz rację jednak piję hurtem przed i po jedzeniu ale nie w trakcie