Baner fototerapia
Tu piszemy o leczeniu tradycyjnym stosowanym w łuszczycy, czyli o maściach, płynach, tabletkach i zastrzykach oraz o światłolecznictwie.

Podziel się tematem z innymi!

#17426
Bardzo mnie dziwi twoje porównanie do kota. Dla mnie Emolium to rewelka! Po nałożeniu tego mleczka na włosy, one od razu żaczynają "żyć"! Stają sie spręzyste, mają połysk - po prostu żywe! Z pewnością robisz to źle! Ja nakładam na włosy lub skórę głowy bezposrednio po myciu lub po wysuszeniu - na czyste suche włosy! Nakładam tylko kilka kropel na dłoń i rozprowadzam po włosach. Zauważ, ze jest przy tym mleczku dozownik. Dozownik pozwala ci doprowadzić mleczko na chore miejsce i to tylko troszeczkę!!! Mleczko jest bardzo wydajne szybko się wchłania i nie musisz zalewać całej głowy. Oto warunek skuteczności: a)Na czyste włosy, b)kilka kropel na chore miejsce, c)kilka kropel na dłoń i rozprowadzić po suchych włosach!!! Napisz jak udała sie kuracja. Pozdrawiam. Wistka
#17427
~Do Emolium...
Łapiesz mnie za słówka, a ja myslałam, że tobie chodzi o pomoc. Rób więc jak uważasz, ja nie jestem lekarzem! Odpisałam ci tylko, że dla mnie Emolium, to wspaniały środek i pomaga!!!!
Pozdrawiam. Wistka

Podziel się tematem z innymi!


O łuszczycy

Czy ścieżka pacjenta prowadząca do leczenia biolog[…]

Doniesienia naukowe

Dimetyl fumaranu (DMF) to pierwszy lek klasyczny w[…]

Stowarzyszenie Reumatyków i Ich Sympatyk&o[…]

Obecnie ponownie prowadzony jest nabór do l[…]