Rozmowy na temat leczenia domowego, ziołolecznictwa, suplementacji, terapii niekonwencjonalnych.

Podziel się tematem z innymi!

 Ryba90
#6125
Ot mądrego warto posłuchać. A w tym przypadku poczytać :) Masz rację! :)
 euterpe
#9110
Jak ktoś chce sól z morza martwego to za 4 zł jest w drogeriach natura w worach po pół kilo.
Awatar użytkownika
 Jurek85
#9288
euterpe pisze:Jak ktoś chce sól z morza martwego to za 4 zł jest w drogeriach natura w worach po pół kilo.
Pół kilo soli z morza martwego za 4 zł :D coś to grubymi nićmi szyte xd
 barbara.s
#9368
ameigenen pisze:Byłem nad morzem martwym i muszę przyznać, że są efekty, ale żeby całkowicie się wyleczyć trzeba tam przebywać parę razy w roku, przynajmniej 2 tygodnie. Kąpiel, klimat, błoto i słońce pomogło, ale byłem krótko ( tydzień). Izrael jest niestety drogi i niebezpieczny.
Cudze chwalicie a swego nie znacie.. ;-) Zamiast kąpieli w morzu martwym, które działają - ale na krótko proponuje skorzystać z polskich uzdrowisk np Busko Zdrój, Krynica czy Solec Zdrój.. Do jednego z nich jeżdżę systematycznie 2 razy w roku. Zażywam także preparat siarkowy Sufrin o którym dowiedziałam się w uzdrowisku i po kilkumiesięcznej kuracji zaczyna przynosić rezultaty i nie koliguje z innymi moimi lekami. Do leczenia miejscowego skóry używam naturalne olejki. Na mnie to działa :-)
 ania-k1983
#10675
witam. na łuszczyce choruje juz 11 lat (teraz mam 29). chodzilam po wielu lekarzach, dostawałam nowe masci, ktore nie dawały efektøw. Ostatnio bedac w Niemczech weszłam do drogerii DM i tam kupiłam lotion z morza martwego firmy MURNAUERS . Cena ok, a w sumie nic do stracenia nie miałam. Zaczełam uzywac i efekty byly szybko widoczne. Potem w internecie znalazlam jeszcze z tej firmy zel do kompieli i intensywny krem do ciała. jest tego cała seria. ceny to od 3-5 euro w zaleznosci od rodzaju. Obecnie prawie nie mam łuszczycy( miałam ja wszedzie :nogi, rece), zostały drobne slady, ale nadal uzywam tylko tych kremøw.pomaga !!!
 DariuszG
#10744
ania-k1983 pisze:witam. na łuszczyce choruje juz 11 lat (teraz mam 29). chodzilam po wielu lekarzach, dostawałam nowe masci, ktore nie dawały efektøw. Ostatnio bedac w Niemczech weszłam do drogerii DM i tam kupiłam lotion z morza martwego firmy MURNAUERS . Cena ok, a w sumie nic do stracenia nie miałam. Zaczełam uzywac i efekty byly szybko widoczne. Potem w internecie znalazlam jeszcze z tej firmy zel do kompieli i intensywny krem do ciała. jest tego cała seria. ceny to od 3-5 euro w zaleznosci od rodzaju. Obecnie prawie nie mam łuszczycy( miałam ja wszedzie :nogi, rece), zostały drobne slady, ale nadal uzywam tylko tych kremøw.pomaga !!!
Jak długo łykasz ta siarkę? bo co nieco słyszałem o tym Sufrinie. ;)

Podziel się tematem z innymi!


  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10