Rozmowy na temat leczenia domowego, ziołolecznictwa, suplementacji, terapii niekonwencjonalnych.

Podziel się tematem z innymi!

Awatar użytkownika
 puma
#13972
a ja wam powiem, że byłam niedawno nad morzem, ale północym, a konkretnie w danii. ze względu na średnie temperatury odpadły kąpiele, ale spacery były w ilościach hurtowych. nie dość, że wypoczęłam niesamowicie to jeszcze zlazły mi oporne plamy na łokciach :)
 Onlynatural
#13991
Dlatego właśnie polecam wszystkim Kosmetyki z Morza Martwego.. naturalna woda, błoto, sole, a przede wszystkim specjalnie opracowaną linię produktów Skin Relief właśnie dla skóry problematycznej. Efekty zadziwiające, cena trochę wysoka ale coś za coś.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
 puma
#13992
trochę tę powyższą wypowiedź biorę a'propo mojej wypowiedzi, a to przez użycie słów "dlatego właśnie...", i nie bardzo łapię jej sens. konkretnie to mi z daleka śmierdzi reklamą a nie własnymi doświadczeniami.
 Onlynatural
#13996
puma pisze:trochę tę powyższą wypowiedź biorę a'propo mojej wypowiedzi, a to przez użycie słów "dlatego właśnie...", i nie bardzo łapię jej sens. konkretnie to mi z daleka śmierdzi reklamą a nie własnymi doświadczeniami.
Puma -- mój post to po prostu podsumowanie przeczytanych wiadomości :) może nie do końca trafione z tym "dlatego właśnie" hehe. Jeśli chodzi o reklamę - absolutnie nie ten kierunek. Mówię co mi pomogło najbardziej, ale z czystym sercem mogę polecić również kosmetyki z polskich uzdrowisk, o których tak mało się mówi. Busko, Krynica, Iwonicz...to bardzo dobre jakościowo kosmetyki.

Jeżeli mój post został odebrany jako reklama produktu, to z góry przepraszam. Nic takiego nie miałam na celu!

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
 antonia
#13997
Onlynatural pisze:Jeżeli mój post został odebrany jako reklama produktu, to z góry przepraszam. Nic takiego nie miałam na celu!
Wszystkie Twoje posty "pachną" reklamą, a może nie pamiętasz co piszesz? :D :D
 Onlynatural
#13998
To, że się dzielę opinią z innymi na temat produktów, które używam uważasz za reklamę? to ciekawa jestem jak czemu innych posty, które zawierają nazwy produktów, zdjęcia a nawet linki nie są tak odbierane :D:D:D
Awatar użytkownika
 antonia
#13999
" czemu innych posty, które zawierają nazwy produktów, zdjęcia a nawet linki nie są tak odbierane :D:D

:D :D Przejrzyj sama swoje posty, czy tam jest cokolwiek innego oprócz reklamy?... nie zauważyłam, popraw mnie, proszę, jeśli się mylę :)
Awatar użytkownika
 puma
#14000
to pachnie reklamą bo to pewnie jest reklama ;) tak właśnie rekalmują się produkty, których nie kupisz w aptece a tylko u przedstawiciela lub kogoś podobnego. firmy te płacą ludziom za chwalenie ich produktu na forach. (nie raz spotkałam się z tego typu propozycjami dorobienia paru groszy).
onlynatural nie masz co się obrażać, nawet twój nick nie jest przypadkowy :D nie jesteś pierwszą, i zapewniam, że nie ostatnią osobą tak działającą, a my już po prostu mamy nosa do takch numerów ;) co nie znaczy, że nie próbowałaś polecanego produktu, albo, że nie jest on dobry (nie wiem, bo nie próbowałam). tylko jednak tak prowadzona reklama troszkę nas drażni, bo to jakby wpuszczanie nas w maliny...
 barbara.s
#14228
puma pisze:a ja wam powiem, że byłam niedawno nad morzem, ale północym, a konkretnie w danii. ze względu na średnie temperatury odpadły kąpiele, ale spacery były w ilościach hurtowych. nie dość, że wypoczęłam niesamowicie to jeszcze zlazły mi oporne plamy na łokciach :)
Pozazdrościć - puma - błogiego i zdrowego wypoczynku. U mnie dziadostwo coś się nawróciło i jak sięgam pamięcią to rok temu chyba tez było gorzej... jak myślicie czy łuszczyca może nasilać się zależnie od pory roku?? Lato owszem działa na skórę kojąco ze względu na słońce...Ale jesienne nasilenie?! :-( Ręce opadają..
 Basieńka44
#14229
jak myślicie czy łuszczyca może nasilać się zależnie od pory roku??
jak najbardziej wszyscy tego doświadczamy :) :)

Podziel się tematem z innymi!


  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10