Jeśli chcesz zareklamować swój produkt, to jest to odpowiednie miejsce. Pamiętaj jednak, aby umieszczać reklamy dotyczące tylko tematyki forum.
#27637
Haha, ale mnie Pan rozbawił!! Odpowiem tylko, że z metabolizmem nie mam problemu! Moją figurę, jak i łuszczycę odziedziczyłam w genach! Ale zgodzę się z jednym, trzeba się oczyszczać, ale wolę o niebo tańszą wersję, czyli np. ocet jabłkowy.
#27641
Niedowaga = niedożywienie twój organizm zjada sam siebie i jest zablokowany, czegoś mu brakuje. Genetycznie.. Po prostu sama stwarzasz mu takie warunki co w rodzinie to nie ginie ... Nawyki żywieniowe itp ..

Owszem możesz oczyścić się octem jabłkowym tak samo jak możesz odkwasić się sodą oczyszczoną, ale co z tego ?

Skoro nie dostarczasz organizmowi składników odzywczych i zaraz bedzie to samo.

Chcesz oczyszczać się octem jabłkowym to sie oczyszczaj jakiś pomysł jest może na chwile Ci pomoże, ale wszystko wróci jak boomerang z podwojoną siłą

Kochani ja nie bede sie tutaj z wami przegadywał. Piszę wam jak jest i nie leje wody nigdy bym nawet nie śmiał tego robić.

Dziekuję wam za te wszystkie oskarżenia i osądy, że na pewno coś z tego mam, tak jak kupisz ta kuracje bedę milionerem :notguilty: nawet jesli, to co z tego... Idziesz do lekarza też płacisz, ale płacisz cale życie, a Pani doktor z przejęciem zastanawia sie jaki nowy lek by Ci tutaj przepisać. Zastanow się ile pieniędzy zostawisz w aptece przez całe życie ... Nie tędy droga
Poczytajcie trochę o tym co wam tutaj "LEJE" !

Może kiedyś znajdzie się ktoś kogo "stać" na takie rarytasy i spróbuje takiej kuracji i udowodnimy niedowiarkom, że można

Pozdrawiam :)
#27642
AV Sivera pisze:Może kiedyś znajdzie się ktoś kogo "stać" na takie rarytasy i spróbuje takiej kuracji i udowodnimy niedowiarkom, że można

Pozdrawiam
Przypuszczałam, że jest was więcej naciągaczy na kurację, która w prostym języku nazywa się oszustwem.
Spróbujcie zagrać na loterii, może tam wam szczęście dopisze skoro tu nie wyszło.

Powodzenia.
#27646
Zainteresuj się poczytaj zagłęb się w ten temat. Exploruj to co napisałem i się zastanów, że może faktycznie mam racje ?...

Na jakiej podstawie mnie osądzasz, odkwaś umysł i dopuść do niego, że są inne lepsze sposoby skuteczniejsze niż ocet jabłkowy.
#27649
No i nawzajem, też powinieneś chociaż z grubsza poczytać o łuszczycy , bo chcesz nam zrobić porządne pranie mózgu, a za słabo jesteś przygotowany. Odpuść sobie te natręctwa i pozwól nam samym decydować czym mamy się leczyć i za ile. :geek:
Za prelekcję dziękujemy.
#28919
AV Sivera Łukasz kasjer czy może Agnieszka ? Widzę wiele chorób miałeś.Zdrowia życzę.
http://m.poradnikzdrowie.pl/mobile/komentarze/40041/

,,Agnieszka , 11.03.2016 00.37
Kilka lat temu miałam straszne problemy zdrowotne min. anemia zajady , wory pod oczami czy wypadające włosy .. Wyleczyłam się sama ! Bez farmaceutyków tylko naturalne suplementy dziś to już tylko przeszłość . Jeżeli macie z tym problemy proszę o kontakt chętnie pomogę 535-576-065"

http://www.medonet.pl/forum/gronkowiec- ... sion=false

,,~Łukasz : Witam wyleczylem to świństwo naturalnymi sposobami jeżeli ktoś chce chętnie pomogę. 535-576-065"

http://m.poradnikzdrowie.pl/mobile/kome ... 1/?cpage=2

,,
Łukasz SDZ, 30.03.2016 23.57
Witam .. Miałem problem z wyczuwaniem zapachów przez dobrych kilka lat .. Wyleczylem się tylko i wyłącznie naturalnymi produktami ,było to na tle alergicznym .Jeżeli ktoś ma z tym problem proszę o kontakt 535 576 065 chętnie pomogę :)"

Ja akurat nie mam węchu i szukałem pomocy pozdro