Baner fototerapia
Jesteś nowy(a) na forum? Przywitaj się, przedstaw, napisz kilka słów o sobie, swoich zainteresowaniach, jak rozpoczęła się u Ciebie łuszczyca.

Podziel się tematem z innymi!

 malwina25
#28915
Witam! Mam na imię Malwina i walczę z łuszczycą od pięciu lat. Zaczęło się na pierwszym roku studiów nagle i niewinnie od małej krostki na głowie. W tym momencie skóra głowy nie wygląda najlepiej, piecze i jest zaczerwieniona :/ nie wiem już co stosować. Na szczęśćcie zmian na ciele dużo nie ma (jeszcze...), poza paroma krostkami. Jakoś da się z tym żyć i staram się być silna i nie załamywać się, ale czasem przychodzi taki moment, że ręce opadają... Pozdrawiam wszystkich i życzę wytrwałości, i przede wszystkim siły! :)
 Oliwia244
#28921
Witaj :-)
ja zupełnie nowa i bardzo zainteresowana leczeniem dot. skóry głowy bo z tym własnie mam problem i bardzo mało doświadczeń.
Aktualny stan głowy taki, jak piszesz. czerwona, piekąca, myślę, że zbyt złuszczona.
Jak to nawilżać, jak ratować?

ps. jestem pozbawiona już prawie włosów...
 malwina25
#28992
Niestety też mam z tym spory problem... Czasem gdy już jest naprawdę źle to używam parę dni sterydów. Miałam sporo maści ale nie pomagały. Obecnie natłuszczam maścią mediderm - jest tania, kupisz w każdej aptece. Jednak ona tylko natłuszcza, ale przynajmniej mam spokój na jakiś czas z łuszczeniem. No i od bardzo dawna używam szamponu z firmy Pharmaceris. Kiedyś bardzo mi pomógł, teraz już chyba się na niego uodporniłam. Ale polecam go. A Ty jakie masz doświadczenia?

Pozdrawiam, M. :)

Podziel się tematem z innymi!


Protopic

Witam, gdyby ktos potrzebowal to jestem w stanie p[…]

O łuszczycy

Eksperci FDA w kieszeniach firm farmaceutycznych: […]

https://content.screencast.com/users/Plemnik/fold[…]

No i po targach. Relacje: https://kielce.tvp.pl/43[…]