Tu pisz wszelkie sugestie, uwagi, skargi, zażalenia oraz błędy i trudności dotyczące forum oraz całego portalu luszczyce.pl.
 magdalen
#427
Szkoda że nie ma tu możliwości porozmawiania tak jak na gg. :(
Fajnie byłoby porozmawiać z kimś bardziej bezpośrednio, rozumiecie mnie? Może macie jakiś pomysł?
Buziaki dla wszystkich :*

//Wątek przeniesiony z działu Przedstaw się
Awatar użytkownika
 henia
#431
Moje gg 13565528.... dawaj i nadajemy :D
 magdalen
#433
dzięki, muszę tylko zainstalować od nowa bo gdzieś się zapodziało ;)
Awatar użytkownika
 Paweł
#443
Nie wykluczam takiego wyjścia jak czat. Musiałbym znaleźć odpowiedni dodatek do forum. Nie ukrywam, że wolałbym, aby informacje na temat łuszczycy były poruszane na forum, a nie na czacie. Powód? Na forum będą te informacje na wieki wieków :) I każdy będzie mógł z nich skorzystać, dowiedzieć się czegoś - będzie to bardziej przydatne. A na czacie wszystkie wiadomości są tylko przez pewien czas i do tego żadnej segregacji. Także jeśli miałby być czat to myślę, że jego najlepszym zastosowaniem byłyby zwykłe pogaduchy ;)
Awatar użytkownika
 szater
#446
Zgadzam sie z Pawłem. :D Swoją drogą generalnie nigdzie nie podaję swojego gg....robie to tylko w wyjatkowych sytuacjach...kiedy podejmuje sie prowadzic kogos osobiscie...Z doswiadczenia na innych forach widze ze ...wiele osób wpada na chwile ...zarzuca setki pomysłow....admin realizuje i.....temat umiera smiercią naturalną. :devil:
Każdy ma możliwosc pozostawienia informacji na PW....moze tez podac swoje gg i...sprawa załatwiona :P
Te informacje które sa na forum mogą słuzyc ....długie lata...podane na gadulcach...znikną bezpowrotnie...a szkoda :hay: ...inna sprawa że zawsze podawane informacje na forum ....mozna zweryfikowac....chociazby mylnie podana nazwa leku,stęzenie masci itp :devillaugh:
Awatar użytkownika
 henia
#450
Jestem za pozostawiania namiarów na siebie.Może to być gg czy skype...PW moim zdaniem nie "załatwia" takiej potrzeby.
Sama byłam niejednokrotnie pod.... kreską....odpowiedź na PW najczęściej była już po bombkach.Po to między innymi, ludziska wymyśli takie formy kontaktu.
Paweł a może wstaw taką opcję w profilu każdego forumowicza i kto będzie chciał to zostawi tam swój ślad.Z praktyki wiem,że większość for tak właśnie rozwiązuje ten problem.
Tu nie chodzi o jakieś drogocenne rady... tylko o pogaworzenie z kimś... jak nie możesz zasnąć albo jakieś pytanko...siedzi ci z tyłu głowy.
Czat jest fajną rzeczą... ale to wtedy,jak grupka forumowiczów,często odwiedza forum....jest techniczną możliwością spotkania się.Z mojej Tu bytności,jest to sytuacja rzadka....jak dotychczas ;)
Awatar użytkownika
 Paweł
#451
Henio możesz bardziej sprecyzować o jaką opcję w profilach Ci chodzi?? Najlepiej opisz, żebym nie miał wątpliwości ;) Bo na razie nie wiem w sumie o jaką funkcjonalność chodzi :)
Awatar użytkownika
 henia
#452
Paweł tak sobie wydumałam....że zamiast...bo nie widziała aby ktoś tu dał na siebie namiary lub obok jako jeszcze jedną możliwość...nr.GG lub Skype :thx:

Kontakt Profil
Adres e-mail:
PW:
MSNM/WLM:
YIM:
AIM:
ICQ:
Jabber:
Awatar użytkownika
 Paweł
#454
Chyba już kumam o co chodzi ;) Nie wiem czy będę w stanie sprostać temu. Postaram się poszukać jakiegoś dodatku, dzięki któremu będzie można dodać nr gg lub skype (a może jedno i drugie) do profilu. Myślę, że gdzieś takie coś powinno być w sieci ;) Postaram się to ogarnąć w niedzielę - wtedy mam więcej czasu :) O rezultatach oczywiście Was poinformuję :cool:
Awatar użytkownika
 szater
#460
:crazy: ...i tak cie podziwiam ...że to wszystko jakos ...ogarniasz.. :nomnom: