Baner fototerapia
Tu pisz wszelkie sugestie, uwagi, skargi, zażalenia oraz błędy i trudności dotyczące forum oraz całego portalu luszczyce.pl.

Podziel się tematem z innymi!

Awatar użytkownika
 puma
#508
oni to dużo chcom a zaraz jak dostanom to znikajom . i foch :surprised:
Awatar użytkownika
 henia
#573
Madziu... rozmowy z Tobą...bezcenne...dziękuję i pozdrawiam :*
 magdalen
#574
Ja też Ci bardzo dziękuję Heniu!!! Jesteś WSPANIAŁĄ OSOBĄ. Bardzo się cieszę że Cię poznałam i że podałaś swoje gg umożliwiając lepszy kontakt. :)
Awatar użytkownika
 henia
#575
Z tą...wspanialością...to żeś popłynęła...Młoda Damo..po całości xD
Z własnego doświadczenia wiem...że czasem jedno słowo....znaczy więcej... niż uścisk dłoni.Lubię ludzi i lubię... słowa... to tylko tyle :) .
Awatar użytkownika
 szater
#576
.....miło Magdo że wsród ludzi znalazłas człowieka....to ważne w dzisiejszych czasach... :)

....kiedys w dobrym tonie było udzielanie odpowiedzi...na wiadomosci dochodzące prywatnie....niestety pewnie to tez przestarzały zwyczaj...z czasow PRL-u.... :devil:
Awatar użytkownika
 henia
#581
szater pisze:....kiedys w dobrym tonie było udzielanie odpowiedzi...na wiadomosci dochodzące prywatnie....niestety pewnie to tez przestarzały zwyczaj...z czasow PRL-u.... :devil:
Nie wiem... czy zwyczaj aż tak przestarzały... i z jakich on jest czasów...tylko myślę,że czasami lepiej jest napisać dwa słowa mniej... niż jedno za dużo.Co do tonów sie nie wypowiem...słuchu brak :)
Awatar użytkownika
 szater
#582
...jezeli można to prosze o wskazanie w ktorym dokładnie miejscu tych słów jest za duzo:

cytuje:

Witaj .........gdybys ..bardzo potrzebowała wiadomosci...towarzystwa...czy zwyczajnie pogadac to mozesz nas znalesc tez na www.luszczyca.info.pl własciwie wszyscy z tego forum tam sie udzielamy.Czesciej znajdziesz nas tam.W razie czego zapraszam......Krysia


Z oczywistych wzgledów...imienia nie podaje ...osoby do której sie zwracałam....21wrzesnia....bo nie ma ono wpływu na tresc..... :devillaugh:
Awatar użytkownika
 henia
#583
Szatr... moja poprzednie wypowiedź... nie miala na celu jakąkolwiek kategoryzację...to tylko moje opinia na temat kontaktów... za pomocą słowa pisanego i tylko tyle...jeśli uraziłam... przepraszam :blush:
Awatar użytkownika
 Paweł
#587
Wracając do meritum wątku. Na forum dostępne są już informacje o GG, tlenie i skype. Można je uzupełnić w profilu. Ze względów technicznych nie będzie widoczny status użytkowników w tych komunikatorach na samym forum. Jednak myślę, że wielkiej różnicy to nie robi ;) Informacje o tych formach kontaktu są dostępne tylko dla zalogowanych osób.
Awatar użytkownika
 henia
#589
Oki....uzupełnione :D

Podziel się tematem z innymi!


Stosujecie tą chińską maść jest pewno z domieszką[…]

O łuszczycy

Badania Kliniczne Oczami Polaków – so[…]

O łuszczycy w telewizji

Rozmowy o łuszczycy w Dzień Dobry TVP 3 Kielce: ht[…]

W Łodzi odbędą się warsztaty radzenia sobie ze str[…]