W tym miejscu piszemy o przebiegu swojego leczenia, radzimy się innych odnośnie leczenia własnego przypadku choroby.
 Dante
#28674
Witam,
Po pierwsze - dziękuję za stworzenie tego bloga i strony. Bardzo ucieszyłem się widząc że są osoby którym udało się skutecznie walczyć z łuszczyca.


Mam objawy łuszczycowe:
- na głowie (5cm średnicy z tyłu głowy, ale bardzo mocno łuszczaca się skóra)
- na palcach rąk (głównie kciuki) - często popękana biała skóra, w zimie - głębokie suche rany
- przy oczach (bardzo widoczne 1cm kropki tuż przy nosie - moze roznioslem je tam przy pocieraniu oczu?)
- w uszach (super dużo łuszczącej się skóry)
- w okolicy odbytu (bardzo cienka, czerwona skóra między pośladkami, często krwawiaca)

Lekarze jak to lekarze - zalecali leki sterydowe, które pomagały tylko tymczasowo i tylko jak je stosowałem non-stop.

Na tej stronie znalazłem kilka sugerowanych specyfików: Dr Michaels, Kartalin, Cocois...

Pytanie - od czego zacząć na poszczególne miejsca i jak tego używać?

Narazie zamówiłem cały powiększony pakiet Dr Michaelsa (plus mydlo) i myślę nad zamówieniem również kilku innych specyfików...

Szanowny Autorze - miałeś do czynienia z wszystkimi w/w. Jeśli mogę zapytać, jaki jest Twój aktualny protokół, albo od czego Ty byś zaczął na moim miejscu?

Z góry dziękuję za wszelką pomoc.
Awatar użytkownika
 Paweł
#28676
Cześć,

no to masz już pierwszy zestaw do spróbowania. Choć mydło mogłeś sobie darować. Osobiście kupuję inne mydła, jakieś ziołowe.

Moją kurację znajdziesz tu:
http://blog.luszczyce.pl/dermokosmetyki ... -i-opinia/

Tu masz też spory wątek o dermokosmetykach dr Michaels:
leczenie-tradycyjne/dermokosmetyki-dr-m ... -t434.html

Ustal sobie harmonogram kiedy co stosujesz. Ja na dzień stosowałem maść, na noc z odżywkę. We wpisie dokładniej mam opisane.

I tego stosuje się odrobinkę. Przez pierwsze kilka tygodni zmiany mogą się łuszczyć, bo to nie działa tak od razu. Może też na początku swędzieć.