Menu użytkownika

Kupony

Kto przegląda forum

Forum przegląda 2 użytkowników :: 0 zidentyfikowanych, 0 ukrytych i 2 gości (dane z ostatnich 5 minut)
Najwięcej użytkowników online (90) było 3 maja 2017, o 23:15

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

dermokosmetyki dr Michaels

Tu piszemy o leczeniu tradycyjnym stosowanym w łuszczycy, czyli o maściach, płynach, tabletkach i zastrzykach oraz o światłolecznictwie.

dermokosmetyki dr Michaels

Postprzez Jurek85 18 paź 2011, o 13:33

Po pierwsze witam serdecznie, bo to mój pierwszy post, forum czytam i stosuję się do rad, już od jakiegoś czasu ale ze względu na trapiące mnie pytanie teraz postanowiłem się zarejestrować.

Chodzi o to, że w zakładce "sponsorzy" niedawno pojawił się baner, który kieruje na stronę producenta dermokosmetyków dr michaels. Z tego co piszą na ich stronie w zakładce "wyniki badań", to dają dosyć dobre rezultaty jeśli chodzi o leczenie objawów. Co sądzicie na ten temat? Używaliście może? Czy żeczywiście dają takie rezultaty?

pozdrawiam JK
Jurek85
Poszukiwacz

Reklama

Re: dermokosmetyki?

Postprzez szater 18 paź 2011, o 14:05

Znam jedną opinie z tzw.pierwszej reki:
-te dermokosmetyki sa bardzo,bardzo drogie!
-spowodowaly lekką poprawe...przy stosowaniu jednoczesnym Protopicku
-niby miala byc rewelacja ale....skonczyło sie jak zawsze

...osoba ta miala łuszczyce krostkowa.
Niezaleznie od tego co komu pomogło a co nie....nie bedziesz wiedział jak zadziala u ciebie bo z nasza łuszczyca to jest tak ze co jednemu pomaga to drugiemu niekoniecznie...musisz sam sprobowac...jak dla mnie szkoda czasu i kasy na tak drogie eksperymenty....znam tansze ,bezpieczniejsze i sprawdzone dermokosmetyki :D

Witam na forum :*
szater
Doradca

Re: dermokosmetyki?

Postprzez Jurek85 20 paź 2011, o 13:25

No tak, tanie nie są ale być może z tą ceną idzie jakość? No i piszą, że są niby wydajne. Z tego co piszą na stronie: http://drmichaels.com.pl/pl/i/Wyniki-Badan/22 to rezultaty są całkiem dobre. korci mnie żeby spróbować, może ktoś jeszcze ich używał? nikt na forum nie miał z nimi styczności?
Jurek85
Poszukiwacz

Dermokosmetyki

Postprzez Paweł 21 paź 2011, o 12:39

Jak dla mnie dosyć drogo, ale nie przekonasz się póki nie spróbujesz. Podobny temat masz w tym miejscu:
leczenie-niekonwencjonalne/scalp-and-body-ointment-250g-t263.html
Paweł
Administrator

Re: dermokosmetyki dr Michaels

Postprzez Jurek85 21 paź 2011, o 13:46

Dzięki za linka, temat ciekawy. Czekam na opinie osób które stosowały, będę wdzięczny. pozdrawiam
Jurek85
Poszukiwacz

Postprzez Jurek85 24 paź 2011, o 16:03

Na innym forum znalazłem temat o preparacie z przed kilku lat, dla zainteresowanych: http://www.luszczyca.pl/read.php?1,4657,page=2 . opinie pozytywne, możliwe że się zdecyduję na zakup.
Jurek85
Poszukiwacz

Postprzez Jurek85 9 lis 2011, o 13:50

Witam , jestem po dwóch tygodniach stosowania tych preparatów, nie będę się powtażał więc jak kogoś interesuje to opisałem sprawę tu: leczenie-niekonwencjonalne/scalp-and-body-ointment-250g-t263.html#p5532
Jurek85
Poszukiwacz

Postprzez Ksymena 27 cze 2012, o 14:51

Witam. Chciałabym opisać tu moje leczenie tymi preparatami. A więc mam za sobą już 2 m-ce kuracji preparatami dr michaels: maść żel myjący, oraz tonik. Trochę się wykosztowałam ale jak się później okazało było warto!
Najświeższe zmiany;
- zmiany na brzuchu i między pośladkami zostały znacznie zredukowane, już tak nie dokuczają.
- plamki na rękach zostały zlikwidowane zupełnie, nie ma nawet przebarwień.
- zmiany w brwiach także zlikwidowane zupełnie.
- trzymają się jeszcze zmiany, tam gdzie łuszczyca pojawiła się najwcześniej - głównie skóra głowy, ale nawet tu poprawa jest zdecydowana.
Co do zużycie tych preparatów, to przy moich zmianach ok. 1% powierzchni ciała, to co kupiłam starczy mi pewnie na rok albo i lepiej. Ogólnie jestem bardzo, bardzo zadowolona mimo nie małej ceny preparatów, zdecydowanie polecam.
Wiara plus nadzieja to furtka dla możliwości.
Ksymena
Poszukiwacz

Postprzez Jurek85 28 cze 2012, o 14:43

Ksymena witaj w klubie, cieszę się z Twojego sukcesu!
Jurek85
Poszukiwacz

Postprzez primo 3 lip 2012, o 14:07

Congrat Xsymena, u mnie przebieg kuracji podobny jak u Ciebie, tylko moja ł. była trochę bardziej zaawansowana i przez to leczenie trwało trochę dłużej.
primo
Poszukiwacz

Następna strona

• Reklama

Powrót do Leczenie tradycyjne