Tu piszemy o leczeniu tradycyjnym stosowanym w łuszczycy, czyli o maściach, płynach, tabletkach i zastrzykach oraz o światłolecznictwie.
Awatar użytkownika
 ab7807
#2403
henia masz pytanie bo napisals :

Pytań takowych mam jeszcze kilka


to pytaj. ja miałam lecznie ENBRELEM 3 x w tyg w szpitalu MSWiA w warszawie przy ul. Wołoskiej, nie bede mowila u kogo bo znow napiszecie o odpowiedzialności karnej.
Awatar użytkownika
 henia
#2425
Oki. zadam je ale pod warunkiem, że przyrzekniesz, iż nie odczytasz ich jako kolejnej napaści na Twoją osobę. Bo jakoś tak to na razie wygląda. Ja z tych, co zawsze wierzą, iż dogadać się zawsze można; od chęci i ilości poświęconego czasu....to tylko zależy. Pozdrawiam :*
Awatar użytkownika
 henia
#2623
Czy w związku z ogromnymi, Twoimi, kłopotami w diagnozie łzs; jak też z bzdurnymi wieściami, które tu przekazujesz na temat leczenia biologicznego; reflektujesz na namiary, na osobę, która na leczeniu biologicznym, zjadła zęby; która dokładnie wytłumaczy Ci, na czym te bzdury polegają; ale też, da namiary na dobrego- sprawdzonego, lekarza prowadzącego w Bydgoszczy?
Jedno Twoje TAK i masz te namiary, na Swoim PW i być może wtedy zrozumiesz, dlaczego w swojej wypowiedzi użyłam określenia ....bzdura.
Swoją wypowiedź skonsultowałam z polecaną osobą i mam jej pełnomocnictwo, do takiego przedstawienia propozycji.
Nic więcej, jako forumowiczka, nie mogę zrobić, aby Ci pomóc. Pozdrawiam :*
Awatar użytkownika
 ab7807
#2636
Heniu podaj, nie ma problemu, problem w tym że jestem z Warszawy,
nie wiem czemu bzdury...........pisze to jak byłam leczona i jak jestem leczona. nie pisze rzeczy wyssanych z palca. być może w warszawie sa tacy lekarze albo ja na takich trafiam. mam stosy wypisów ze szpitali i badań i innych co mi robiono i jak mnie leczono wiec wiem jak to było i jak czytam różne wpisy osób nie tylko tutaj to ja byłam zupelnie inaczej leczona ale ni episze bzdur, uwierz mi.....ale ok każdy pisze to co uważa na każdego temat ale ja tak jak wyżej napisałam nie pisze czegoś wyssanego z palca bo i po co ??
Awatar użytkownika
 szater
#2644
bo droga kolezanko sprawdziłysmy u wszelkich mozliwych zródeł...i nie ma takiej opcji aby podawac lek biologiczny w sposob który ty tu podajesz...chodzi o Enbrel.Nikt nie zarzuca ci kłamstwa z premedytacja ale byc moze cos ci sie pomyliło.Dla mnie sprawa "zawieszonej"diagnozy z powodu niemoznosci pobrania ci krwi....to juz całkiem sytuacja z kosmosu.U mnie (jak zapewne u setek innych pacjentów) gdy wystepuja takie trudnosci zakłada sie dojscie CENTRALNE-napewno nie powstrzymuje sie diagnostyki.Usiłujemy ci pomóc dociec prawdy abys i ty spojrzała na sprawy jasniej a ludzie którym bedziesz ponownie opowiadac historie leczenia nie potraktowali cie z przymruzeniem oka.
Awatar użytkownika
 ab7807
#2650
szater pisze:bo droga kolezanko sprawdziłysmy u wszelkich mozliwych zródeł...i nie ma takiej opcji aby podawac lek biologiczny w sposob który ty tu podajesz...chodzi o Enbrel.Nikt nie zarzuca ci kłamstwa z premedytacja ale byc moze cos ci sie pomyliło.Dla mnie sprawa "zawieszonej"diagnozy z powodu niemoznosci pobrania ci krwi....to juz całkiem sytuacja z kosmosu.U mnie (jak zapewne u setek innych pacjentów) gdy wystepuja takie trudnosci zakłada sie dojscie CENTRALNE-napewno nie powstrzymuje sie diagnostyki.Usiłujemy ci pomóc dociec prawdy abys i ty spojrzała na sprawy jasniej a ludzie którym bedziesz ponownie opowiadac historie leczenia nie potraktowali cie z przymruzeniem oka.



ja miałam tak podawany i nic mi sie nie pomyliło. czy ma dać na forum zeskanowane wypisy ze szpitala bo za każdym razem mialam pobyt jednodniowy w szpitalu to raz a dwa tak jak napisala henia to nie wiem skad taka pomylka, że ja naoisałam że kremik jakiś z b12 stosuję na łzs.
kremy z serii Mavena stosuje na cialo a nie na stawy wiec nie wiem co w tym bzdurnego.ale ok.
Awatar użytkownika
 henia
#2651
AB nie musisz nic kserować ani cokolwiek udowadniać, to co tu przedstawiłaś nie trzyma się żadnych norm leczenia biologicznego.
Moje wypowiedzi tu, mają tylko i wyłącznie jeden cel: jeżeli jakiś nawiedzony lekarz, zaproponuje komukolwiek leczenie biologiczne na warunkach, jakie przedstawiła tu AB, to uciekajcie od niego ile macie sił w waszych kończynach. Tyle ode mnie w tym temacie.
AB, niech ta Mavena spełni Twoje nadzieje. Pozdrawiam :)
 Gandalf
#2658
henia pisze:AB nie musisz nic kserować ani cokolwiek udowadniać, to co tu przedstawiłaś nie trzyma się żadnych norm leczenia biologicznego.
Nie ma czegoś takiego jak "normy leczenia biologicznego".W Polsce dopuszczonych jest kilka preparatów i każdy podawany jest inaczej.
Jakie są wg Was normy leczenia Enbrelem i czym różnią się od tego co opisała koleżanka?
Awatar użytkownika
 henia
#2660
Leczenie biologiczne jako takie fizycznie, na dziś mnie nie tyczy. Ale czytam, próbując ogarnąć czy też komuś podpowiedzieć dzieląc się swoimi informacjami. Moje, dotyczące leczenia lekami biologicznymi, konsultuję głównie z BT37. To jej pomoc polecałam AB i to jej namiary podałam, do ewentualnego skorzystania.

Moje wieści uzyskane od Beaty:
trudno jest zdiagnozować łzs
nie każdy reumatolog to potrafi

ale nie jest prawdą, że są leki, które pomagają na rzs, a szkodzą na łzs

prawda wygląda bardziej prozaicznie

leki w rzs są refundowane
a w łzs nie

dlatego nie wszystkie leki biologiczne stosuje się w leczeniu łzs
Tyle w kwestii nieścisłości, jakie pojawiły się tu, w wypowiedzi AB, dotyczących leczenia.
enbrel, humira, remicade czy nawet sterala są najtańsze i dlatego stosuje się je w leczeniu łuszczycy i lzs

enbrel podaje się tylko raz w tygodniu

a nie co drugi dzień

humirę podaje się co 2 tygodnie- ma silniejkszą dawkę niż enbrel

a remicade najpierw po dwóch tygodniach, potem co 6 tygodni

.....nigdy nie podawano enbrelu tak jak ona twierdzi
A takie są znane mi wieści w zakresie dawkowania, czy jak to może nieściśle napisałam, norm, podawania leków biologicznych.

Jak wcześniej napisałam nie używam, ale sprawę uważałam za zbyt istotną aby przejść nad nią do porządku dziennego.

Gandalf, jeżeli posiadasz inne informacje, chętnie się z nimi tu zapoznam. Bo na dziś, te które posiadam, dają mi prawo pisać o sprawie, w takim a nie innym ujęciu.
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9