W tym miejscu piszemy o przebiegu swojego leczenia, radzimy się innych odnośnie leczenia własnego przypadku choroby.
 niagu
#16496
wtrące sie.ja jak zobaczyłam obiad przygotowany wedlug tego co moge a czego nie to mi łzy w oczach stanęły.masakra.chuda jestem i jeszcze to jałowe jedzenie.podstawa to chyba nie myśleć o chorobie.mi pomagały i mojemu kuzynowi tez jakis spray i krem blue cap czy cos takiego.trzymam kciuki bo mi co chwile pomaga cos innego i mam nadzieje ze wam tez.
 Basieńka44
#16497
wtrące sie.ja jak zobaczyłam obiad przygotowany wedlug tego co moge a czego nie to mi łzy w oczach stanęły.
kochana nie jest tak ważne to co jemy a to co wchłaniamy :D :D
mozesz jeść same pyszności a jak wchłanianie złe i tak będziesz chuda
poczytaj o tym :D
#17250
witaj,super ze ci pomogla dieta......ale u mnie sie nie sprawdza.
nie jem wogole smazonych rzeczy,tak samo tlustych,miesa unikam,bo nie lubie
a luszczyce jak mam tak mam............... :angry: :angry:
Awatar użytkownika
 antonia
#17252
gerardbutler pisze:witaj,super ze ci pomogla dieta......ale u mnie sie nie sprawdza.
nie jem wogole smazonych rzeczy,tak samo tlustych,miesa unikam,bo nie lubie
a luszczyce jak mam tak mam............... :angry: :angry:
Ja również modziłam z dietami, ale kiedy zauważyłam, że nie pomaga przestałam się znęcać nad sobą.
Teraz jem wszystko, na co mam ochotę xd xd w miarę rozsądku, żeby wyglądać normalnie xd xd
łuszczycy mam bardzo maleńko, w zaniku.
Opisywałam swój sposób leczenia, tani i zupełnie niekłopotliwy, i wszystkich zachęcam do spróbowania.

http://mojaluszczyca.pl/viewtopic.php?f=131&t=361

http://www.biedronkowo.info/
#17258
Ja też się w tym kąpie :D :D
czy się bałam
niewiedzą powoduje strach jak poczytasz i sprawdzisz wszystkie za i przeciw strach mija :D :D
#17276
...............................................
usunęłam bo nie doczytałam
 nakar
#17279
Witam wszystkich którzy zmagają się z tą chorobą i podam kilka sposobów jej wyleczenia ,wreszcie mi sie udało dlatego chcem się podzielić tą cudowną informacja , ogólnie łuszczyca nie występuje w Europie Zachodniej winny jest możliwe troszke nasz klimat ,pyłki,możliwe ze efekt czarnobyla ,brak słońca szczegolnie zimą , 2 razy wyleczyłem chorobe (pierwszy raz bedąc na Węgrzech w Miscolcu na basenach termalnych przez 2 tygodnie cały czas opalając się i pływając ....łuszczyca zginęła na rok ...drugi raz to był Egipt morze i opalanie baseny...itd również na rok zniknęła łuszczyca a teraz odkryłem również sposób w Polsce chociaż jest on ciężki i niektórzy powiedzą ze bardzo dziwny ale dla mnie to pomogło otóż przez tydzień od rana piwo i papierosy i praca zero jedzenia chyba ze pod wieczór cos przekąsić i po tygodniu znikneło wszystko i juz 9 miesięcy bez łuszczącej się skóry a po tygodniu jadłem dosłownie wszystko smażone jak i gotowane ,papieroski, piwo 6x dziennie i nie ma sladu po chorobie ...chodzi o oczyszczenie wątroby ale tak całkowicie jak ktos mysli ze jak przez dzien nie zje i wyzdrowieje to nie tędy droga to nie dzień a kilka dni na marchewkach i mam po chorobie ogólnie jak Hitler głodził ludzi w obozach nie znali tej choroby także powodzenia zróbcie coś z sobą buźka powodzenia wszystkim!!!!
Awatar użytkownika
 antonia
#17281
nakar pisze: a teraz odkryłem również sposób w Polsce chociaż jest on ciężki i niektórzy powiedzą ze bardzo dziwny ale dla mnie to pomogło otóż przez tydzień od rana piwo i papierosy i praca
Wow!!!.... Jesteś genialny!.. Ale patent!!.. Popatrz,... a my się tu głowimy jak się pozbyć tej zasranej łuszczycy! xd xd xd
Zdradź nam jeszcze gdzie pracujesz? xd xd