Tu umieszczamy tematy dotyczące łuszczycy w ujęciu ogólnym, czyli zwykle nie pasujące do innych działów.

Podziel się tematem z innymi!

#18956
właśnie wróciłam z polski i przebadałam się na tyle, na ile zdążyłam. okazało się, że miałam bezobjawowe zapalenie pęcherza, w którym siedziało miliard bakterii. mam nadzieję, że teraz będzie już lepiej, leczę głowę cocoisem (efekt taki, że zeszła łuska, ale plamy jeszcze nie zaleczone), a na ciało jeszcze nie mam pomysłu, bo oczywiście nie udało mi się spotkać z dermatologiem. polecam jednak wszystkim kontrolować na bieżąco każdy parametr, nawet kiedy nic nie boli i nic nie dolega.
Awatar użytkownika
 henia
#19011
mariaelena pisze:ale jak to zrobić, żeby się nie ścierał i żeby nie ubrudzić nim wszystkiego? macie jakieś pomysły?
Folia spożywcza :D
#19141
oh, myślałam, ze choć na chwilę będę miała spokój, bo pięknie opaliłam zmiany (we włoszech ciągle około 30 stopni), ale nie, nadszedł kolejny wysyp. zastanawiam się nad przyczyną, stąd pytanie - czy to, że schudłam 7 kg w niedługim czasie może zaostrzyć sprawę?
Awatar użytkownika
 antonia
#19148
mariaelena pisze: nadszedł kolejny wysyp. zastanawiam się nad przyczyną, stąd pytanie - czy to, że schudłam 7 kg w niedługim czasie może zaostrzyć sprawę?
A czy brałaś jakieś wspomagacze na chudnięcie?
Awatar użytkownika
 henia
#19154
mariaelena pisze:[...] nadszedł kolejny wysyp. zastanawiam się nad przyczyną, stąd pytanie - czy to, że schudłam 7 kg w niedługim czasie może zaostrzyć sprawę?
Według moich wieści, zdecydowanie tak.
Nasza tkanka tłuszczowa, to jeden z największych magazynów toksyn w naszych organizmach. Dlatego zalecane jest dodatkowe oczyszczanie organizmu, podczas wszelkiego rodzaju diet(spożywanie wiekszej ilości wody) czy głodówek(lewatywy).

Podziel się tematem z innymi!


O łuszczycy

Sanatorium 2019 na NFZ. Zmiany i nowe zasady skier[…]

Fundacja "Tak, mam łuszczycę" zorganizow[…]

W Dermoklinice w Łodzi ruszył ośrodek leczenia bio[…]

Doniesienia naukowe

Zastosowanie fototerapii w leczeniu łuszczycy: htt[…]