Tu umieszczamy tematy dotyczące łuszczycy w ujęciu ogólnym, czyli zwykle nie pasujące do innych działów.

Podziel się tematem z innymi!

 Midka
#24544
Nie jest łatwo, bo często lekarze czują się obrażeni naszymi uwagami, ale to w końcu my cierpimy z powodu ich zarozumiałych ambicji, nie pozwólmy się lekceważyć za nasze pieniądze.[/quote]

Mądry lekarz postępuje zgodnie z przysięgą po pierwsze nie szkodzić.
Są też i inni lekarze.
Awatar użytkownika
 szater
#24547
Zawsze przestrzegam przed radykalizowaniem czegokolwiek...nie zawsze i nie wszystko jest powodem wysypów,nie u kazdego wystepują powikania polekowe min też i wysyp.Nie dajmy sie zwariowac,nie bedzmy mądrzejsi od lekarzy bo to przyniesie wiecej szkód jak zysków.

Każdy człowiek INACZEJ reaguje...u jednego wystapi a u drugiego nie...ja biore mase farmakologii ze wzgledu na choroby współistniejące i nie obserwuję szczególnej nadaktywnosci łuszczycy po zastosowaniu leków "niby: wywołujących wysyp.

jezeli jest koniecznosc zastosowania danego leku to sie go stosuje a nie przychodzi sie do lekarza z gotowa recepta...owszem można wspomniec o chorobach ale bez przesady aby narzucac lekarzowi co chcesz zastosowac...no błagam...czytacie czasem to co piszecie????

oczywiscie ,że są leki na ktre szczególnie zle sie reaguje i mamy złe doswiadczenie to można o tym wspomniec ale żeby sugerowac lekarzowi droge postepowania medycznego? przesada :notguilty:
Awatar użytkownika
 antonia
#24550
Prawie wszystkie leki mają zamieniki, można więc prosić lekarza by je przepisał zamiast ryzykować zastojami w leczeniu łuszczycy. Nie ma w tym nic złego żeby dyskutować z lekarzem o jak najkorzystniejszym dla pacjenta a nie dla lekarza sposobie leczenia. Uwżam, że to nie jest w porządku kiedy lekarz świadomie przepisuje lek uznany za ryzykowny, i nie intersują go skutki uboczne. Lepiej uważać na błędy w leczeniu niż doszukiwać się błędów w codziennej diecie.
Awatar użytkownika
 szater
#24584
Nie znam w swiecie farmakologii czyli REALNEGO ,KONKRETNEGO LECZENIA mozliwosci zastąpienia LEKÓW FARMACEUTYCZNYCH jakimis parafarmaceutykami naturalnymi....nie zastąpisz antybiotyków,nie zastąpisz sterydów i nie zastąpisz betablokerów ....a one to wywołują najczesciej wysypy bo....bierze sie je dłuuuuugo. :P
Awatar użytkownika
 antonia
#24586
szater napisała:
Nie znam w swiecie farmakologii czyli REALNEGO ,KONKRETNEGO LECZENIA mozliwosci zastąpienia LEKÓW FARMACEUTYCZNYCH jakimis parafarmaceutykami naturalnymi....nie zastąpisz antybiotyków,nie zastąpisz sterydów i nie zastąpisz betablokerów ....a one to wywołują najczesciej wysypy bo....bierze sie je dłuuuuugo.
Ja poproszę o wyjaśnienie co masz na myśli pisząc parafarmaceutyki :), chyba nie zioła, których możliwościami leczniczymi sama, jak mi skąd inąd wiadomo, jesteś zainteresowana i zafascynowana.

Podziel się tematem z innymi!