Tu wspieramy się nawzajem w sensie psychicznym. Jeśli chcesz się wygadać, nie masz już siły, to jest to dobre miejsce, żeby podzielić się swoimi troskami. Tu pisz na temat motywacji w walce z łuszczycą i łzs oraz metodach poprawiania sobie samopoczucia.

Podziel się tematem z innymi!

Awatar użytkownika
 antonia
#24061
mustasj pisze:Każdy mi mówi na żywo,że to nie łuszczyca i sam nie wiem
Nawet dermatolog może się w swojej diagnozie pomylić, zwłaszcza na owłosionej skórze głowy gdzie niektóre grzybice są bardzo podobne do łuszczycy, nawet kiła w pewnym stadium bardzo łuszczycę przypomina. Żeby się upewnić potrzebne są badania histopatologiczne wycinka skóry głowy.
Kod: Zaznacz cały
badanie histopatologiczne materiał drobny od jednego pacjenta, 
np. jedna zmiana 1-2 wycinki (jeden numer) 60,00zł
Już mieliśmy tu na forum dziecko z diagnozą i leczeniem łuszczycy głowy przez kilku dermatologów a w efekcie wylądowania w szpitalu stwierdzono grzybicę odzwierzęcą.
Osobiście uważam, że warto wydać pieniądze na prawdłową diagnozę i co za tym idzie prawidłowe leczenie.
Awatar użytkownika
 antonia
#24067
Każde niemowlę w kilka dni po urodzeniu to ma, jeszcze nie do końca wiadomo dlaczego, przy odpowiedniej pielęgnacji znika :)
Z pewnością to nie miało wpływu na Twoje teraźniejsze zmiany. :D
Awatar użytkownika
 henia
#24069
mustasj pisze:ta maść Primafucort słabo działa w miejscu intymnym..
Ta maść jest maścią do leczenia grzybicy skóry. A ł. nie jest grzybica wiec i nikle szanse na zaleczenie nią ich.
Pimafukort może Ci pomóc tam przygotować skorę pod leczenie zasadnicze, może tym http://www.doz.pl/leki/p710-Pigmentum_Castellani albo tym http://www.doz.pl/leki/p3808-Daivonex lub silniejszym http://www.doz.pl/leki/p1971-Daivobet Powodzenia :)
 mustasj
#24070
miałem kiedyś maść belogent to pomagała, dobrze działała :) raz posmarowałem i znikło prawie na kilka dni po jednym razie,a oszczędzałem maść dlatego tylko od czasu do czasu..

Podziel się tematem z innymi!