Tu wspieramy się nawzajem w sensie psychicznym. Jeśli chcesz się wygadać, nie masz już siły, to jest to dobre miejsce, żeby podzielić się swoimi troskami. Tu pisz na temat motywacji w walce z łuszczycą i łzs oraz metodach poprawiania sobie samopoczucia.
Awatar użytkownika
 antonia
#24121
Jeśli to nie jest niczym smarowane przez kilka dni i tak wygląda, to moim zdaniem nie jest to łuszczyca.
W miejscach zaczerwienienia już powinny robić się wyczuwalnie wypukłe zmiany pokrywające się łuską, u Ciebie tego nie widać. :surprised:
 mustasj
#24123
sam nie wiem.. posmarowałem wczoraj wieczorem Belosalicem i zeszło przez noc..
EDIT: jeszcze widać coś,ale posmarowałem kolejny raz.Nie swędzi ani nic.
 mustasj
#24145
stosuję cały czas teraz, miałem jeden dzień przerwy gdyż wyjechałem. mam włosy na 0.1 cały czas i po umyciu z 5min jak głowa sucha np jak drapie delikatnie cała głowe i "trzepię" tak włosy to leci troszkę białe,ale to z całej głowy choć tego nie widać zmian na głowie, jedynie delikatnie tam gdzie miałem i tylko tam wyskakuje, nigdzie więcej. i to nie jest taka łuska jak widziałem na zdj tylko tak delikatnie białe. dziewczyna mi mówi,że według niej nie jest to łuszczyca,ale lekarzem nie jest,są różne przypadki. lekarz rzucił okiem choć nawet nie wiem czy spojrzał tylko z moich opowiadań stwierdził i 100zł. to mnie dobiło aż chciałem coś powiedzieć. ten wycinek skóry można zrobić w szpitalu? skierowanie jakieś itd?
 mustasj
#24211
mineły niecałe 2 tyg od odstawienia belosalicu. wyskoczyło najpierw czerwone potem białe plamki,ale nie ma zgubień,gładko tylko białe. trochę swędzi ale bardzo słabo, nieodczuwalne prawie. pojechałem do norwegii na tydzień i akurat nie brałem maści. wkurzyłem się. zna ktoś jakieś specyfiki stąd? i powiedcie gdzie uderzać na ten wycinek skóry aby zbadać to co jest bo nikt nie potrafi mi pomóc z lekarzy..
Awatar użytkownika
 szater
#24216
na badanie wycinka kieruje lekarz jedynie w szczególnych wypadkach,mozesz poszukac prywatnie wtedy nie ma problemu,zrobia od reki.gwarancji tez żadnej nie dadzą bo moze okazac sie że nic nie wyjdzie,nie ma typowych badan na potwierdzenie lub wykluczenie łuszczycy,wyklucza sie inne choroby.
Nie bardzo wiem o co pytasz o leki w Norwegii? chyba musisz sam podejsc do apteki napisac po łacinie nazwe masci i zapytac....skąd nam wiedziec co oni tam mają :P
#24272
Mi najbardziej pomogła na łuszczyce głowy lampa UVB.Nie jest to żadna krypto reklama , możesz taką lampkę kupić na znanych portalach aukcyjnych w granicach 200 zł.Mi pomogła i to bardzo , miałem zajętą dość dużą powierzchnię głowy i na dodatek jeszcze łysy.Po paru krótkich naświetleniach była pierwsza poprawa. Do dzisiaj stosuję i uwierz mi mam tylko kilka małych kropek wielkości 2 mm.Nie stosuj sterydów na twarz i głowę ,mi po nich zostały czarne odbarwienia .
#24301
Teraz zimą używam lampki raz w tygodniu , góra dwa.Latem idzie w odstawkę .Są to krótkie seanse .Polecam dla tych co maja skorupę na głowie , to na prawdę działa.Uważać na oczy , proponuję zaopatrzyć się w okulary ochronne do naświetlań. :cool: :cool: