W tym miejscu piszemy o przebiegu swojego leczenia, radzimy się innych odnośnie leczenia własnego przypadku choroby.
#22212
Chociaż to po czasie, ale i ja się bardzo cieszę, że miałaś swoje chwile radości przed lustrem i wytchnienia od tych wszelkich męczących zabiegów zdrowotnych. Należało Ci się mróweczko. Mam nadzieję, że paskuda da Ci trochę spokoju i nie będzie już z taką siłą i uporem wyłazić. Staraj się tylko unikać stresów, spokojnie rozwiązywać wszystkie problemy i korzystać z ciepłych, słonecznych dni jak najwięcej, dobry humor, śmiech też pomaga. Poza tym kąpiele olejowe, nawilżające, o których tyle piszemy - ja się tego trzymam z bardzo dobrym rezultatem, mam nadzieję, że to też Ci pomoże. :* :*
Awatar użytkownika
 henia
#22213
6-cio tygodniowy pobyt Młodej w szpitalu, nie tylko ja podleczył. Przede wszystkim, wg mnie, dał jej siłę - tak do dalszej walki, jak i trzeźwego oglądu jej i nasze choroby. Powodzenia Beatko :*
Awatar użytkownika
 henia
#23139
Nasza młoda koleżanka, Beata, wychodzi dziś za mąż :D

Pozwoliłam wiec sobie przesłać na jej ręce, od nas wszystkich stąd, życzenia wszystkiego najlepszego na tej Ich nowej drodze życia. Beatko - upojnego ślubu i wesela :* :* :*
 BIATA
#23214
henia pisze:Nasza młoda koleżanka, Beata, wychodzi dziś za mąż :D

Pozwoliłam wiec sobie przesłać na jej ręce, od nas wszystkich stąd, życzenia wszystkiego najlepszego na tej Ich nowej drodze życia. Beatko - upojnego ślubu i wesela :* :* :*
Przepraszam że dopiero odpisuje, ale wcześniej nie bardzo miałam czas wejść nawet na forum , KOCHANA HENIU :* dziękuję, dziękuję bardzo za pamięć i życzenia, i oczywiście za tą karke z życzeniami którą wysłałaś mi do domu, akurat dotarła dzień przed ślubem, weselę się udało, było super :) jak będę miała zdjęcia i jeśli będziesz miała ochotę to wyślę Ci parę na emaila do przeglądniecia :) dziękuję jeszcze raz. Buzka.
Awatar użytkownika
 henia
#23215
Wiwat
BIATA pisze:[...] weselę się udało, było super :) jak będę miała zdjęcia i jeśli będziesz miała ochotę to wyślę Ci parę na emaila do przeglądniecia[...]
Wiwat Młoda Para :D :D :D Betako - niech wam się darzy :* :* :*

PS. Foty? koniecznie, pięknie poproszę :D
 BIATA
#23365
Wesele,wesele i po weselu :D a teraz mam dla Was nowinę jestem w ciąży. Szybko no nie dla mnie to też było na początku zaskoczenie :) Niektóre moje koleżanki z forum Henia :* i Pani Beata wiedzą juz o moim szczesciu :gwiazdka9 co prawda to dopiero pączątki 6 tydzień :)
Od wyjscia ze szpitala czyli w tamtym roku, miałam zmiany ale bardzo mało i dawałam sobie z nimi radę uzywałam do twarzy protopicu a na ciało to różnie w wakacje samo słońce pomagało, a tak to czasem daivobet bo dosłownie miałam kiilka zmian więc za konkretne leczenie nie musiałąm sie brac,No i mam do Was prośbę o porady bo teraz nie wiem co mam robić??? podobno w ciązy nie mozna niczego uzywac żadnych maści a mnie coraz bardziej obsypuje, jesli by chodziło o ciało to bym jeszcze jakos dała rade ale na twarzy mi wychodzą zmiany na czole z 7 i na policzku 2, i przy lini włosów na czole mam, i nie wiem jak ja to mam zaleczyc?? na brzuchu i na nogach mi tez wychodzą, i w głowie, ale z tym przezyje najgorsza ta twarz boje sie zeby mi nie wyszlo więcej lub sie nie powiekszyły bo jak ja bede wygladac :-( ciało tez chcialabym leczyc zeby jakos wygladac ale podobno nie mozna zadnych masci używać. Nie wiem co mam robić...
 BIATA
#23371
Naprawde z dnia na dzień jest coraz gorzej na tułowiu mam więcej już tych zmian i są większe były jak czubek szpilki teraz są jak płytka paznkocia na palcu i bardziej czerwone są, o twarzy to juz nie wspomne najbardziej mam na czole przy linii włosów po prostu załamuję sie nie wiem co robic :( :( :( :( :( Podpowiedzcie jak mozecie??? nigdy nie byłam tak bez radna, bo nawet jak rok temu miałam mocny wysypto probowałam ( z Waszą pomocą :* )raz tym jak nie pomagało to pozniej przeszłam na inna masć ale cos robiłam czymś sie leczyłam a teraz nic nie robie bo nie moge i nie wierze w to ze bedzie lepiej bo niby czemy jak nic nie uzywam, tylko mediderm i masc nagietkowa.
Awatar użytkownika
 henia
#23377
Młoda, Ty tu nam nie panikuj i nie uprawiaj czarnowidztwa. Organizm musi się przyzwyczaić do nowej sytuacji. Fakt, nie można wiele ale przecież można coś. I kapiele i zioła masz w zasięgu ręki. Poszukaj tu postów Basi jak leczyła ona swoją twarz, i do roboty.
Masz teraz dużo czasu, to się pieść a nie stresuj.
Mam nadzieję, że dostałaś instrukcję co Ci wolno w sensie czym. Trudno, masz sytuację że pozostają Ci zioła i dermokosmetyki. Może nie do konca ale dasz radę trochę chociaż opanować tę @.
I raz jeszcze nie panikuj, masz po prostu wysyp jak wiekszość z nas w tym jesiennym czasie. Maziaj się, pieść, relaksuj i pilnuj nam tam to nasze maleństwo, bo babcie już zbierają na wyprawkę :D Buziaki Beatko :*
Awatar użytkownika
 antonia
#23379
henia pisze:Mam nadzieję, że dostałaś instrukcję co Ci wolno w sensie czym. Trudno, masz sytuację że pozostają Ci zioła i dermokosmetyki. Może nie do konca ale dasz radę trochę chociaż opanować tę @.
Jedna uwaga do tego postu, niezależnie od porad od kogo one są zawsze trzeba pamiętać, żeby nie mieszać ze sobą ziół jak popadnie, ani dermokosmetyków, czy leków, bo można osiągnąć odwrotny skutek do zamierzonego. Przed użyciem czegokolwiek należy sprawdzić czy takie mieszanie jest bezpieczne dla zdrowia i jaki ma sens. :)
  • 1
  • 98
  • 99
  • 100
  • 101
  • 102
  • 103