Baner fototerapia
W tym miejscu piszemy o przebiegu swojego leczenia, radzimy się innych odnośnie leczenia własnego przypadku choroby.

Podziel się tematem z innymi!

Nie masz racji.

Devikap jest lekiem na receptę, więc i skuteczność też ma odpowiednią.

Co do słońca to nie mieszkamy w Egipcie były tak znakomite rezultaty przyswajania witaminy D z pobytu na słońcu, można o tym poczytać.

W ubiegłym roku w październiku robiłem badanie na poziom witaminy D i wyszło 12 ng/ml w dodatku słońca też trochę złapałem tamtego lata, a mimo to poziom był niski.

Devikap kosztuje 3,20 zł 150 000 IU w jednym opakowaniu.

@knet radziłbym ci uzupełniać witaminę d i utrzymywać jej odpowiedni poziom pod kontrolą lekarza a suplementami nie zawracać sobie głowy.

Norma to od 30 do 80 ng/ml

Dodatkowo jeśli masz możliwość to zrobiłbym test na boreliozę, o ile kleszcz cię użarł, nie ważne że rumienia nie było, znam kilka przypadków gdzie nie było rumienia a borelioza w zaawansowanym stanie, wykryta przypadkiem po sporrrym okresie czasu od ukąszenia kleszcza.
Wydawało mi się po prostu, że Devikap jest słabszym środkiem niż te tabletki, które znalazłem w internecie (zawierały dodatkowe oznaczenia), stąd zapytałem.

Choruję na łuszczycowe zapalenie stawów, więc to jest jakby większy problem, bo tych plam na ciele miałem o wiele mniej niż niektórzy pacjenci, a bardziej uciążliwe były wokół pachwin i miejsc intymnych.

leczenie-tradycyjne/co-po-testach-lekam ... t3256.html - tu jest opisane w ostatnim poście.

Test na boreliozę z apteki czy trzeba iść do lekarza?

Mimo młodego wieku mam słaby organizm w porównaniu do typowego rówieśnika, cały czas wydaje mi się, że to z powodu moich zaniedbań i trochę antysportowego stylu życia, więc tak jakby mój organizm przez to jest bardziej narażony.

Do tej pory było mówione, że łuszczycę mam genetyczną.
Ostatnio zmieniony 23 mar 2017, o 06:28 przez Paweł, łącznie zmieniany 1 raz. Powód: Drodzy forumowicze, nie ma potrzeby cytowania przy każdej odpowiedzi całego poprzedniego postu.

Podziel się tematem z innymi!

Stosujecie tą chińską maść jest pewno z domieszką[…]

O łuszczycy

Badania Kliniczne Oczami Polaków – so[…]

O łuszczycy w telewizji

Rozmowy o łuszczycy w Dzień Dobry TVP 3 Kielce: ht[…]

W Łodzi odbędą się warsztaty radzenia sobie ze str[…]