Baner fototerapia
Tu piszemy o leczeniu tradycyjnym stosowanym w łuszczycy, czyli o maściach, płynach, tabletkach i zastrzykach oraz o światłolecznictwie.

Podziel się tematem z innymi!

 aga628
#28783
Witam wszystkich! Chciałam zapytać czy ktoś może stosował krem psorimilk ? Przypadkowo na stronie internetowej natknęłam się na ten krem, jest drogi ponieważ waha się w granicach 200-500zl dlatego chciałabym zapytać czy ktoś stosował i czy przynosi on jakieś efekty?

Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
 henia
#28784
aga628 pisze:[...] i czy przynosi on jakieś efekty?
Z doświadczenia, chciałabym Cię uczulić ale też wbić do główki - nie ma środka, który na wszystkich działa z jednakim efektem, tym bardziej dermokosmetyku.
Zatem kierowanie się podpowiedziami w zakresie ich skuteczności, jest błędem. Mam swoje doświadczenia np. z Exorexem czy też modnym ostatnio Sorionem - też z resztą drogimi.

Z podpowiedzi praktyka, w temacie zapytania - zorientuj się czy "rozprowadzacz" nie dysponuje próbkami i skorzystaj z nich, nawet jeżeli będą one płatne. Wtedy i tylko wtedy, będziesz w stanie wyrobić sobie opinię - czy na Ciebie działa? Pozdrawiam serdecznie :)
Awatar użytkownika
 Paweł
#29220
Podchodziłbym ostrożnie do tego preparatu. Czemu? Nie ma na jego temat wiarygodnych danych. Trochę poszukałem i ma chyba 100% pozytywnych opinii w różnych językach. Opinia o tym produkcie w sieci jest zmanipulowana i kontrolowana przez sprzedawcę w wielu językach.

O składzie też ciężko coś powiedzieć. Bo też jest opisany na kontrolowanych stronach.

Generalnie mają bardzo przemyślany marketing. Osobiście na tę chwilę nie wybrałbym tego produktu nawet do testów.

Podziel się tematem z innymi!


O łuszczycy

Eksperci FDA w kieszeniach firm farmaceutycznych: […]

https://content.screencast.com/users/Plemnik/fold[…]

No i po targach. Relacje: https://kielce.tvp.pl/43[…]

ŁZS diagnoza

q CSK reumatolog nie zapisał, że jest... nie w jed[…]