Życie z łuszczycą na co dzień, czyli jak radzimy sobie z naszą chorobą w codziennych czynnościach.
#21835
Szanowni Państwo,
Jestem studentką pedagogiki w Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji w Opolu, zwracam się do Was z prośbą o wzięcie udziału w badaniu.
Celem ankiety jest poznanie wpływu łuszczycy na jakość życia ludzi dotkniętych tą chorobą. Udział w ankiecie jest dobrowolny i anonimowy, a otrzymane wyniki zostaną wykorzystane wyłącznie do celów badawczych niezbędnych w pisanej przeze mnie pracy magisterskiej
LINK:
http://www.ankietka.pl/ankieta/138347/w ... zycia.html
Proszę o szczere wypełnianie ankiety. Serdecznie dziękuję za udział w badaniu.
#21836
Wypełniłam i wysłałam.
Mam kilka uwag....taka najważniejsza to ta ze jeżeli umieszcza sie w ankiecie łuszczyce stawowa to jest to dosc specyficzny rodzaj łuszczycy i leczenie jest bardzo poważne,dlatego proponuje stworzenie dodatkowego pytania lub kilku nawet odnoszących sie d xd o łuszczycy stawowej.O ile zwykła (ze tak sie wyraże ) łuszczyca nie powoduje kalectwa o tyle stawówka jest niestety drogą do niego,nalezałoby poswiecic jej wiecej mieksca i uwagi.Istotnym czynnikiem wywołujacym wysyp jest też stan zapalny,który oprócz stresu jest najczestszą przyczyna duzej aktywnosci łuszczycy.Dobrze ze w kilku pytaniach jest mozliwosc wielu odpowiedzi,w sytuacji gdy ktos choruje np.na plackowata i stawowa czasem odpowiedz na zadane pytanie moze byc pretiwpałożna ;) czyli przeciwstawna.pozdrawiam