Baner fototerapia
Życie z łuszczycą na co dzień, czyli jak radzimy sobie z naszą chorobą w codziennych czynnościach.

Podziel się tematem z innymi!

Awatar użytkownika
 Ruanda
Macie doświadczenia z tatuażami chorując na łuszczycę? Ja miałam tatuaże przed zachorowaniem i nie miałam zamiaru kończyć się tatuować, a tu łuszczyca. Czy faktycznie powinnam definitywnie zaprzestać? Właściwie zrobiłam jeden mały już w czasie choroby (tak w ogóle jest to biedronka, ciekawe czemu... :)) na stopie, na skórze zdrowej oczywiście, trochę długo się goił ale teraz jest z nim ok, nic się z nim nie działo(a wiem, to jest rana, łuszczyca rany lubi), zresztą jest tak mały, że nawet nie liczę go jako tatuaż. Słyszałam, że tatuaże ludzi chorych źle wyglądają, są rozmazane. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z tym związane? Wiem, że będą zwolennicy i wrogowie tatuaży tak w ogóle, ale nie o to tu chodzi, chodzi o tatuaże przy chorobie, wiem, że temat nie rangi pierwszego rzędu ale chciałabym poznać wasze doświadczenia (w internecie można uzyskać informacje, że jest to niewskazane...dlaczego...? bo nie.), poza tym bardzo chciałabym choć troszkę żyć tak jak przed chorobą i zajmować się tym co bardzo lubiłam czyli dalej się tatuować choć chcę aby było to choć trochę rozsądne.
Awatar użytkownika
 szater
kurcze jak mi sie podobaja tatuaże....ale moja panna atakuje kazde skaleczenie....ciezko przewidziec co sie stanie,pytałam w salonie to pan głowa krecił i....niekoniecznie chetny był do zrobienia tatuazu u osoby chorej na łuszczyce :blush:
Awatar użytkownika
 szater
własnie wróciłam z Tunezji jak zwykle z pieknym tatuazem na ZALECZONEJ ŁAPCE!!! robie go co rok i....ten mi nie szkodzi :P

PS
Oj demonie miło cie widziec :)
Awatar użytkownika
 henia
szater pisze:własnie wróciłam z Tunezji jak zwykle z pieknym tatuazem[...[
A foto gdzie? :surprised:
 mateusz0553
Witam.mam pewien problem chcial bym sb zrobic dziarke.ale nwm wlasnie czy w tym miejscu mi luszczyca nie wyskoczy i co zas.jesli ktos mial tez taki dylemat lup posiada informacje czekam na odp.
:)

Podziel się tematem z innymi!

O łuszczycy

Eksperci FDA w kieszeniach firm farmaceutycznych: […]

https://content.screencast.com/users/Plemnik/fold[…]

No i po targach. Relacje: https://kielce.tvp.pl/43[…]

ŁZS diagnoza

q CSK reumatolog nie zapisał, że jest... nie w jed[…]