Baner fototerapia
Życie z łuszczycą na co dzień, czyli jak radzimy sobie z naszą chorobą w codziennych czynnościach.

Podziel się tematem z innymi!

#19927
Witam wszystkich
Na tym forum jestem pierwszy raz. Piszę ten post, bo mam nadzieję, że ktoś z Was mnie zrozumie. Mam 20 lat i choruję na łuszczycę już od 5 lat. Na początku moja choroba nie była dla mnie bardzo uciążliwa. To się zmieniło w tamtym roku. Stres związany z maturą, potem pierwszy rok studiów- to wszystko niestety odbiło się bardzo na moim zdrowiu. Jednak los chociaż na chwilę się do mnie uśmiechnął, bo w tamtym roku we wrześniu poznałam wspaniałego chłopaka. Zakochaliśmy się w sobie od pierwszego wejrzenia. On dowiedział się o mojej chorobie na samym początku. Wtedy wydawało się nam, że to pokonamy i sobie z tym poradzimy. Tak właśnie było. Wszystko się zmieniło, gdy dowiedzieli się o tym jego rodzice. Oni tego w ogóle nie akceptują i go nie wspierają. On przez to wszystko nie wie co ma robić, bo z jednej strony kocha mnie a z drugiej przerasta go to wszystko. Nigdy nie przypuszczałam, że życie z tą chorobą będzie dla mnie takie bolesne i ciężkie. Czuje się źle z tym wszystkim, bo nie mam nawet oparcia w swojej rodzinie. Moja mama twierdzi, że ona nie widzi w tym żadnego problemu, nawet nie próbuje mnie zrozumieć. Od dłuższego czasu czuje się źle we własnym domu rodzinnym, który przecież powinien być dla mnie schronieniem, bezpiecznym miejscem, w którym mogę czuć się dobrze. Chciałabym o tym z kimś porozmawiać, z taką osobą która mnie zrozumie.
Pozdrawiam
#19934
Myślę, że żeby pogadać, niekoniecznie trzeba gdzieś jechać. Jest forum, i są nasze namiary na komunikatory w profilach.


Witaj Żaneto na forum :*
#19937
Żadne gadki w necie nie zastąpią spotkania w realu, to fakt. Niemniej osobiście wolę już ludzi chociaż troszkę poznać w sensie z nimi pogadać, zanim decyduję się na real :notguilty:

A i W-wa, chyba zaczyna się jakoś tam organizować
[...]Poszukuje ludzi chętnych do przyłączenia się do warszawskiego stowarzyszenia psoriasis. Potrzebujemy osoby chętne aby takie stowarzyszenie powstało. Proszę pisać na priv[...]
http://luszczyca.org.pl/p2/forum/index. ... ntry180349

Podziel się tematem z innymi!


O łuszczycy

Czy ścieżka pacjenta prowadząca do leczenia biolog[…]

Doniesienia naukowe

Dimetyl fumaranu (DMF) to pierwszy lek klasyczny w[…]

Stowarzyszenie Reumatyków i Ich Sympatyk&o[…]

Obecnie ponownie prowadzony jest nabór do l[…]