Życie z łuszczycą na co dzień, czyli jak radzimy sobie z naszą chorobą w codziennych czynnościach.
 magda86
#22496
Witam
Chciałabym się zapytać czy ,któraś z Was ma lub miała łuszczycę w
ciąży?
Jestem w 10 tygodniu ciąży i lekarz podejrzewa u mnie łuszczycę w Łuszczą mi się dłonie i mam wysypki na brzuchu i pod kolanami. Dostałam maści natłuszczające. Niestety w ciąży nie mogą nic dać na
sterydach. Nie wiem co mam robić dalej jak choroba będzie się rozprzestrzeniała. Może miałyście podobny problem i poradzicie jak domowymi sposobami można sobie z tym poradzić.
Awatar użytkownika
 antonia
#22499
Proponuję kompresy z mocnej herbaty i maść nagietkową własnej roboty - bepiecznie i bez chemii. Do nawilżania olej nagietkowy na bazie dobrego oleju słonecznikowego (zimnotłoczony) zblendowany z wodą mineralną.
 Basieńka44
#22501
magda86 pisze:Witam
Chciałabym się zapytać czy ,któraś z Was ma lub miała łuszczycę w
ciąży?
Jestem w 10 tygodniu ciąży i lekarz podejrzewa u mnie łuszczycę w Łuszczą mi się dłonie i mam wysypki na brzuchu i pod kolanami. Dostałam maści natłuszczające. Niestety w ciąży nie mogą nic dać na
sterydach. Nie wiem co mam robić dalej jak choroba będzie się rozprzestrzeniała. Może miałyście podobny problem i poradzicie jak domowymi sposobami można sobie z tym poradzić.
Jedyne co tutaj widzę skutecznego z domowych sposobów to ocet jabłkowy własnej produkcji w tym przypadku
przemywania lub okłady
 aga628
#22534
Witaj Magda! Ja mialam luszcze i urodzilam piekna zdrowa corecZke. Stadium jak bylo zaawansowane tak w czasie ciazy wyeliminowalo mi sie do zupelnego zera! Przede wszystkim wg mnie luszczykom NIE WOLNO spozywac alkpholu i palic papierosow! Oliwka codziennie i duuuzo wody ja poje po 2, 3l dziennie z sokiem z cutryny staram sie nie uzywac sterydow :) trzymam kciuki za Cb i malenstwo!