Życie z łuszczycą na co dzień, czyli jak radzimy sobie z naszą chorobą w codziennych czynnościach.

Podziel się tematem z innymi!

 aneczka21j
#26444
Kto zauważył zmiany, wysyp po zafarbowaniu włosów?? Czy farbowanie wpływa na zmiany, pogorszenie się łuszczycy na głowie??? Czy można farbować przy łuszczycy głowy włosy??? A jak jest z makijażem??? Ja mam na czole, brwi, uszy, owalu, szyi łuszczyce???
Awatar użytkownika
 Paweł
#26446
Każda chemia może przyczynić się do zaostrzenia objawów łuszczycy. Ale moim zdaniem w przypadku farbowania włosów to można od czasu do czasu. Przecież nie farbuje się codziennie. Chyba, że widzisz po farbowaniu zaostrzenie choroby.

Albo henną można farbować. Naturalna jest.
Awatar użytkownika
 antonia
#26448
Farbuję włosy często i już ponad 50 lat i nigdy żadna farba nie przyczyniła się do wystąpienia u mnie choćby jednej zmiany łuszczycowej na skórze głowy :D Również moja koleżanka twierdzi, że odkąd zaczęła farbować siwe odrosty, łuszczyca znikęła. :)
Awatar użytkownika
 szater
#26454
To co ja wyprawiam z włosami i ich kolorem to tylko wiedza ci co mnie osobiscie znaja xd nigdy nie miałam problemów ze skóra włosów,pojedyncze ogniska sie pojawiają,trudno zeby nie ale odkąd farbuje to nigdy nie miałam tak zaawansowanej skorupy na głowie jak za czasów niefarbowania.Pewnie każdy moze zareagowac inaczej,ja tam ani na rozjasnianie z ciemnych do platynowego blondu ani kolorystycznie nie zareagowałam negatywnie. :)

Podziel się tematem z innymi!


Nie ma za dużo info o tym leku na polskich stronac[…]

Co do kurkuminy to kiedyś bralem. Nawet działało[…]

Dostępne pochodne wit d 3

Jeśli to jest łuszczyca paznokci, to raczej słaby […]

O łuszczycy

Ludzie na ulicy bali się jej chorej córki, […]