Życie z łuszczycą na co dzień, czyli jak radzimy sobie z naszą chorobą w codziennych czynnościach.
 Sophiel777
#23668
Witam serdecznie wszystkie biedronki.

Na łuszczycę choruję od 5 lat. Obecnie mam 25 lat. Mam bardzo widoczne zaczerwienienia na całej skórze głowy i czole.

Ponad rok temu skończyłem studia i od tego czasu udało mi się odbyć jeden czteromiesięczny staż w ramach programu unijnego. Zdarzają mi się rozmowy o pracę, ale zwykle pracodawcy pytają o powód tych zaczerwienień.

Czym się zajmujecie?
Awatar użytkownika
 szater
#23672
wiem że to co powiem nie bedzie najmadrzejsze ale ...w rzeczywistosci bardzo pomaga...postaraj sie ZA WSZELKA CENE zaleczyc te zmiany i oszukac swiat pracodawców,nie licz na zyczliwosc bo zapewniam nie jeden mur przyjdzie ci rozbic głową...sterydoterapia ci naprawde pomoze -żel DAIVOBET lub produkowany na Niemcy i Anglie zel DOVOBET-dość bezpieczne stosowanie i gwarancja sukcesu ...remisji.Prace trudno zdobyc wogóle a nam to w szczególnosci,dlatego wszystkie chwyty sa dozwolone...z czegoś musimy zyc.ja akurat jestem na rencie bo stawy też zaatakowane i choroby współistniejące...ale 580zł to też nie jest sukces :annoyed:

Zel mozesz kupic i w Polsce wnaszych aptekach-konieczna jest recepta lub od ludzi co sie tym zajmują,taniej i bez recepty
Mój sprawdzony kontakt to mysia1lo@wp.pl
#23681
witam Cie Szater. zerknelam na twoj wpis i zobaczylam nazwe dovobet. 3dni temu przyslala mi ten lek ciocia z belgii poniewaz nie moglam dostac go w miescie w ktorym mieszkam. z tego co piszesz mialas doswiadczenie z tym lekiem i w zwiazku z tym prosze napisz cos o nim wiecej.mam ulotke ale chcialabym zasiegnac twojej opinii. jak sie go stosuje? czy trzeba go zmywac? czy mozna stosowac na miejsca intymne? i ogolnie prosze o wazne informacje zwiazane z nim. z gory Ci dziekuje. :)
Awatar użytkownika
 szater
#23693
tu jest multum info na temat tej masci:

search.php?keywords=daivobet&terms=all& ... mit=Szukaj


Daivobet to kalcipotriol-pochodna wit D3 z dodatkiem sterydu,smaruje sie 1raz dziennie,nie zmywamy,nie wychodzimy na slonce,nie stosuje sie na twarz,czasem stosuje w miejscach intymnych...ale to ja.
Poczytaj to co wkleiłam,zapoznaj sie z opiniami innych,jak bedziesz miała jakies pytania dodatkowe to chcetnie odpowiem. :)