Jeśli znalazłeś(aś) w Internecie ciekawy artykuł, stronkę, nowinkę czy jakąkolwiek informację związaną z łuszczycą, poinformuj innych forumowiczów o tym tutaj.
Awatar użytkownika
 antonia
#25713
GcMAF – od zera do bohatera

Ta złożona supercząsteczka składa się z 3 odrębnych molekuł: glikolizowanej GcMAF, witaminy D3 oraz kwasu oleinowego.


GcMAF nigdy nie występuje jako samodzielne białko w organizmie, zawsze ma związek z kwasem oleinowym i do pracy potrzebuje towarzystwa. Bardziej niż zwykłe i wysoko odżywcze pożywienie, jego złożona struktura może regulować pracę genów odpowiadających za wiele funkcji w ciele. Jest też odpowiedzialna za rozwój wielu chorób.

Ruggiero i jego żona, by zwiększyć potencjał cząsteczki, dodali do niej więcej kwasu oleinowego, dzięki czemu udało się zarejestrować ją w postaci formuły GOleic®. Chociaż probiotyk ten można przyjmować doustnie, połączenie cząsteczki GcMAF z tłuszczami, które zapobiega gromadzeniu wody, może być przyjmowane na wiele sposobów – jako zastrzyk, tabletka wkładana pod język, w postaci czopka lub za pomocą lewatywy albo w sprayu, maści lub płynu do płukania ust.

GcMAF nie jest zwykłą odżywką. Działanie tego preparatu jest złożone i reguluje wiele organów odpowiadających za szereg funkcji w ciele.

[/b]http://oczymlekarze.pl/profilaktyka-i-l ... atuje-swia
Awatar użytkownika
 szater
#25715
Podziwiam Cie Antonio za wytrwałosc w poszukiwaniu nowosci.Co do owej cudownej molekuły no cóż...czas pokaże :P pozdrawiam :*
Awatar użytkownika
 antonia
#25718
Tak się złożyło, że w realu wokół mnie zebrało się z czasem trochę ludzi z problemami zdrowotnymi, w których nie mogą, lub nie chcą pomóc lekarze. W takich przypadkach staramy się dowiadywać jak najwięcej o przyczynach naszych dolegliwości i skutecznie wzajemnie sobie pomagać. Jak widać, coraz więcej osób próbuje na własną rękę szukać dla siebie ratunku, często bywa, że właśnie z internetu dowiadujemy się jakie błędy popełniamy i jak korzystnie postępować by chronić swoje zdrowie.
Pozdrawiam serdecznie :)
Awatar użytkownika
 szater
#25758
Byleby tylko nie przesadzic z tą samodzielnoscią leczenia...widziałam już opłakne skutki takiej samowolki.Do leczenia potrzebna jest wiedza i to czasem szczegółowa całego szeregu procesów,z pozoru prostych i łatwych ale jedynie z pozoru.
Zawsze można skonsultowac z lekarzem swoje informacje i "odkrycia" to nie boli a moze uratowac zdrowie czy życie :D