Tu pytamy, polecamy i odradzamy sobie szpitale, kliniki, sanatoria oraz lekarzy.

Podziel się tematem z innymi!

#6564
Potrzebuję dobrego dermatologa dla mojej 13 letniej córki, w tym roku dostała łuszczycę (ja zmagam się z nią od 30lat), skóra głowy jest w fatalnym stanie, rosprzestrzenia się wysiew na czoło i twarz, smarujemy głowę oliwką salicylową, ale niewiele pomaga, potrzebuję lekarza, który by mi ustawił leczenie, byłam juz u kilku, ale bez efektu
#21364
Jedyny dermatolog, z którego jestem zadowolona to pani dr Kozłowska :) nie ma lepszej! A doświadczenia z lekarzami mam dosyć bogate. Pani doktor nie tylko jest przemiła, otwarta i serdeczna, ale ma dobre podejście do pacjenta i zawsze poświęca tyle czasu ile pacjent potrzebuje, dlatego też często wizyty się przedłużają. Poza tym ma ogromną wiedzę. Problemy z luszczyca mam odkąd pamiętam. Dopiero pani doktor mnie "wyprowadziła na prostą" :) Polecam!
#22944
szarlotka40 pisze:Jedyny dermatolog, z którego jestem zaWarszawie to dosyć a to pani dr Kozłowska :) nie ma lepszej! A doświadczenia z lekarzami mam dosyć bogate. Pani doktor nie tylko jest przemiła, otwarta i serdeczna, ale ma dobre podejście do pacjenta i zawsze poświęca tyle czasu ile pacjent potrzebuje, dlatego też często wizyty się przedłużają. Poza tym ma ogromną wiedzę. Problemy z luszczyca mam odkąd pamiętam. Dopiero pani doktor mnie "wyprowadziła na prostą" :) Polecam!
Proszę o więcej szczegółów dotyczących dr Kozłowskiej .. w Warszawie to dosyć popularne nazwisko a dosyć już mam szukania "po omacku" :) Będę wdzięczna za pomoc.
#23899
Czytam że tamat stary ale trafiłam na tą stronę przypadkowo i chcę podzielić się swoimi doświadczeniami. U mojej córeszki w 3 roku życia zdiagnozowano w pierwszej fazie AZS następnie po dwóch latach łuszczycę. Borykaliśmy się z problemem do 6 roku życia. I tu jak zbawienie z nieba koleżanka poleciła mi gabinet naturalny na warszawskiej pradze a w szeczególności Naturopatę Jacka Wikarskiego który zdiagnozował przyczynę choroby. Wystarczyło że po wykonaniu kilku testów odstawiliśmy kilka pokarmów a problem znikł praktycznie z dnia na dzień. Po odczuleniach które przeprowadzał Naturopata Jacek Wikarski (zajmuje się tylko i wyłącznie medycyną naturalną i co najważniejsze nie jest lekarzem akademickim tylko dyplomowanym Naturologiem) zmiany "łuszczycowe zaczęły się wchłaniać i zanikać. Oprócz odczuleń stosowaliśmy odpowiednie olejki i jakieś Sanprobi. Sama lekarka dermatolog powiedziała że dziecko "wyrosło z alergii" pytam ale w miesiąc czy to możliwe ? dodaje są cuda w medycynie. Ja teraz po kilku latach wiem że to nie cud tylko fachowa i dobrana diagnoza i pomoc. Aby więcek było takich osób z doświadczeniem w rozpoznawiu przyczyn dolegliwości. Nadmieniam też iż Nasze dziecko zanim trafiło do Naturopaty przyjmowało sterydy oraz maści sterydowe w tym advantan kilka razy dziennie. Polecam więc Pana Naturologa Wikarskiego oraz jego zabiegi. Z tego co wiem pomógł nie tylko mi ale i wielu warszawiakom. Przyjmuke w Alergikus na pradze.
#24576
szarlotka40 pisze:Jedyny dermatolog, z którego jestem zadowolona to pani dr Kozłowska :) nie ma lepszej! A doświadczenia z lekarzami mam dosyć bogate. Pani doktor nie tylko jest przemiła, otwarta i serdeczna, ale ma dobre podejście do pacjenta i zawsze poświęca tyle czasu ile pacjent potrzebuje, dlatego też często wizyty się przedłużają. Poza tym ma ogromną wiedzę. Problemy z luszczyca mam odkąd pamiętam. Dopiero pani doktor mnie "wyprowadziła na prostą" :) Polecam!
z mojej strony dr. Małgorzata Maj... (sorry ale innego określenia nie znajdę... zaj**ista- nie da się nie lubić... poszedłem do niej z nastawieniem kolejny konował, wyszedłem BARDZO ZADOWOLONY po blisko dwóch godzinach, następne wizyty wcale nie krótsze... swoją drogą "troszkę" mnie nie było- efekt walki o biologiczne ;) niedługo się rozpiszę... hehe. Jak tylko ułożę to wszystko w spójną całość...
Szpital na Koszykowej (tu nie znam zasad rejestracji, terminów itd.- nie byłem jeszcze- wcześniej CSK MSWiA na Wołoskiej)
Gabinet Grójecka 183 (wizyta 150 zł- termin ok. miesiąca
rejestracja do lekarzy 022 824 22 00)
http://nooblandia.com/teksty,zdrowie_i_ ... ,2082.html
dodatkowo prowadzi szkolenia z derma friendly co widać na filmiku... w 1:43 widać Ją dokładnie :D
http://www.dermafriendly.pl/zobaczfilm.php
jest na urlopie od 24.05 do 25.06
Może jako zachętę napiszę, że jest pozytywnie zakręcona :D

Dr. Martyna Kamont (MSWiA Wołoska)
Miła, rzeczowa, PRÓBUJE zrozumieć pacjenta... fajnie się z nią rozmawia, w razie czego "poklepie po ramieniu".

Dr. Małgorzata Kwiatkowska (MSWiA Wołoska)
Wie o co chodzi, szuka rozwiązań i kontaktu z pacjentem... choć jak trzeba to do pionu postawi :) Ogólnie miła i rzeczowa.

Dr. Piotr Sznelewski (MSWiA Wołoska)
Dwie rozmowy, miły, rzeczowy z ODPOWIEDNIM podejściem do pacjenta... Stara się jakby to ująć "zaprzyjaźnić" z pacjentem.

Możesz spróbować porozmawiać z:

Ryszard Galus... miły, fajnie tłumaczył. Rozmowa z nim to nie tylko "puste słowa"...
Synexus - ul. Na leszno (nr nie pamiętam...)

Na Grójeckiej (i wcześniej na Wołoskiej) miałem kontakt z dr. Beatą Góralską-Załęską jeszcze... w sumie dwie rozmowy ale rzeczowe... Robi dobre wrażenie i nie rzuca słów na wiatr...

Dr. Ewa Ring- polecana przez dr. Góralską... miałem kontakt telefoniczny... miła i z wiedzą. (dostępna w klinice na Wołoskiej na pewno).

Miałem jeszcze kontakt z kilkoma lekarzami ale z wyżej wymienionymi można "podziałać"... Jak zainteresowałem którymś lekarzem zapraszam na PW tam się rozpiszę... (teraz powinienem się już coraz częściej na forum pojawiać ;) Choć obiecać nie mogę...) taki mały nawał pracy, kliniki i jeszcze kilku czasochłonnych rzeczy... choć od czasu do czasu czytałem po nocach... Taka liczba nazwisk z Wołoskiej nie jest przypadkowa, po prostu na oddziale działa się tam z "lekarzem w trakcie specjalizacji" jednak pod nadzorem starszego lekarza.
Z czystym sumieniem "wyganiam" do dr. Maj w pierwszej kolejności (można SZCZERZE rozmawiać - a nawet ponarzekać ;) doradzi, szuka rozwiązań). Następnie dr. Kwiatkowska za podjęte "działania" oraz dr. Kamont za "rozmowy" (tu działanie praktycznie narzucone... kontrola przed zastrzykiem i danie zielonego światła- więc o metodach niewiele powiem). ;)
Z resztą lekarzy jak rozmawiam to dają zachętę, pacjenci Ich chwalą także nie jest źle...

Pozdrawiam i życzę zdrowych spokojnych...
#26889
A może to Cię zainteresuje ?

Jeden z ośrodków badawczych w Warszawie prowadzi nabór na badania kliniczne. Projekt skierowany jest do osób pełnoletnich cierpiących na łuszczycę o nasileniu od umiarkowanego do ciężkiego. Jeśli ktoś jest zainteresowany udzielę więcej informacji pod numerem telefonu 602-134-865 bądź w wiadomości prywatnej.

Pozdrawiam, Basia :)

Podziel się tematem z innymi!