Baner fototerapia
Tu pisz wszelkie sugestie, uwagi, skargi, zażalenia oraz błędy i trudności dotyczące forum oraz całego portalu luszczyce.pl.

Podziel się tematem z innymi!

#951
Witajcie kochani,

W związku z ostatnią atmosferą na forum muszę napisać kilka słów.

Po pierwsze i najważniejsze forum to służy do dzielenia się wiedzą, pomaganiu sobie, do merytorycznej dyskusji. Rozumiem, że każdy może mieć odmienne zdania, ale należy je szanować, a nie krytykować. Nie starajcie się na siłę narzucać swoich racji innym. Wyraźcie swoje zdanie i tyle.

Jeśli są kwestie sporne to starajcie się nie mówić o kimś, o forumowiczu tylko koncentrujcie się na danej sprawie, temacie. To naprawdę ułatwia życie i powoduje mniej konfliktów, gdy mówimy o danym problemie.

Mnie jest bardzo ciężko wyprowadzić z równowagi. A nawet gdyby to idę sobie wówczas na spacer, idę coś innego porobić zwykle. Polecam.

Ponadto nie bierzcie wszystkiego do siebie i nie szukajcie dziury w całym. Mamy różne temperamenty i różne reakcje, starajcie się podchodzić do wszystkiego z dystansem i spokojem. Poczytałem Wasze ciężkie dyskusje i dla mnie każda ze stron jest zrozumiała i każdy ma swoje racje. Nie widzę tylko sensu po co się tak denerwować.

Dlatego apeluję o zaprzestanie atakowania siebie nawzajem. Zresetujcie się i dyskutujcie merytorycznie :) Albo idźcie się poopalać na solarium co Wam się humor poprawi :)
 konto usunięte
#978
Paweł pisze:Po pierwsze i najważniejsze forum to służy do dzielenia się wiedzą, pomaganiu sobie, do merytorycznej dyskusji.Jeśli są kwestie sporne to starajcie się nie mówić o kimś, o forumowiczu tylko koncentrujcie się na danej sprawie, temacie.
Bardzo się cieszę, że dbasz o poziom tego forum.

Jest forum - nieco bardziej techniczne - na którym funkcjonuję z powodzeniem od 5 lat. I nie występują tam żadne osobiste przytyki, a jeśli już się zdarza, to raz na 'ruski rok'.
Jest na tym forum bardzo ciekawa funkcja (szept): w znacznikach [WISPER][/WISPER] można napisać tekst, który wyświetla się tylko wybranym osobom (wpisuje się ich nicki).

W ogóle wszelkie internetowe fora powinny służyć wymianie MYŚLI a nie UCZUĆ, jak to się czasem dzieje. Do wymiany uczuć służy albo kontakt bezpośredni, albo poczta, w tym wiadomości prywatne.
#982
My którzy jestesmy na tym forum akurat jestesmy bardzo uczuciowi i ...emocjonalnie związani ze soba :D Nie mamy problemów z komunikowaniem sie,udzielaniem rad,nie kopiujemy internetu tylko w kazda wypowiedz wkładamy serce :angel: Nawet ogniste dyskusje potrafimy samodzielnie prowadzic bez admina czy dodatkowych narzędzi :devillaugh:
 konto usunięte
#985
szater pisze:My którzy jestesmy na tym forum akurat jestesmy bardzo uczuciowi i ...emocjonalnie związani ze soba

Nie wiem, czy to zgodne z zamysłem twórcy forum... :james:
Ale jeśli tak, powinien zamknąć to forum, albo zmodyfikować regulamin i zastosować specyficzną, inną niż wszędzie, netykietę.
#994
Drogie Panie. Odpuście sobie. Nie widzę żadnego sensu takiej gadki. Koniec kropka.

Jeśli chodzi o merytorykę to jest ona najważniejsza. Jedna czasem szczypta empatii nie zaszkodzi - wiadomo, że wsparcie psychiczne też jest istotne w tej chorobie.
#995
"......Zjawisko trollingu, jak przekonują administratorzy, nasila się w polskim Internecie. Jak dotąd i użytkownicy, i administratorzy nauczyli się radzić sobie z problemem po swojemu. – Jeżeli internauci zareagują na trolla nerwowo, gwałtownie, jego główny cel zostanie osiągnięty. Dalsze działania takiej osoby sprowadzają się zwykle do ośmieszenia dyskutantów i irytowania ich. Niekiedy przyłączają się nowe trolle, a także osoby je popierające. Największym sukcesem dla prowokatora jest pojawienie się w takim momencie administracji i wciągnięcie jej w cały bałagan dyskusji – mówi Paweł Smykla. Przyznaje, że stosuje niezauważalną dla pozostałych użytkowników interwencję. – Podejmuję dyskusję z samym trollem i, co najważniejsze, w żaden sposób go nie wyróżniam, ponieważ jemu właśnie o to chodzi – wyjaśnia. Coraz częściej użytkownicy uruchamiają własny mechanizm obronny, postępując według znanej w świecie Internetu zasady "Nie karmić trolla!" Chodzi w niej o ignorowanie obecności prowokatora na forum i nieodpowiadanie na jego zaczepki....."

Wiecej tu...http://www.rp.pl/artykul/185201.html

Medium z mojej strony....goodbye :*
#1003
Kropeczko my jesteśmy niespotykajnie spokojni - ł. nas tego nauczyła ale lubimy też mieć rzeczy nazwane po imieniu...to tylko tyle a może aż tyle xD .

Podziel się tematem z innymi!


Stosujecie tą chińską maść jest pewno z domieszką[…]

O łuszczycy

Badania Kliniczne Oczami Polaków – so[…]

O łuszczycy w telewizji

Rozmowy o łuszczycy w Dzień Dobry TVP 3 Kielce: ht[…]

W Łodzi odbędą się warsztaty radzenia sobie ze str[…]