- 6 maja 2026, o 23:56
#36279
Dzień dobry,
jestem studentką IV roku psychologii na Uniwersytecie Łódzkim i w ramach pracy magisterskiej prowadzę badanie pt. "Samowspółczucie jako mediator relacji między nasileniem objawów depresyjnych a akceptacją choroby u osób z łuszczycą".
Zwracam się do Państwa z prośbą o udostępnienie ankiety, aby możliwe było zebranie odpowiedniej grupy badanej.
Z góry dziękuję i pozdrawiam!
Link do ankiety: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp ... A/viewform
jestem studentką IV roku psychologii na Uniwersytecie Łódzkim i w ramach pracy magisterskiej prowadzę badanie pt. "Samowspółczucie jako mediator relacji między nasileniem objawów depresyjnych a akceptacją choroby u osób z łuszczycą".
Zwracam się do Państwa z prośbą o udostępnienie ankiety, aby możliwe było zebranie odpowiedniej grupy badanej.
Z góry dziękuję i pozdrawiam!
Link do ankiety: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp ... A/viewform
