Baner fototerapia
Jeśli chcesz zareklamować swój produkt, to jest to odpowiednie miejsce. Pamiętaj jednak, aby umieszczać reklamy dotyczące tylko tematyki forum.

Podziel się tematem z innymi!

#23403
Zacznijmy, że w Niemczech zabiegi Fish Spa są dofinansowane z funduszu zdrowia dla osób chorych na łuszczycę.

Gara Ruffa – ryba z rodziny karpiowatych o cylindrycznym kształcie. Występuje w środkowej części Bliskiego Wschodu, tj. w rzekach Turcji, Iranu, Iraku i Syrii. Zamiast uzębienia posiada przyssawki, które służą do przyczepiania się do skał i kamieni, ale które wykorzystano również w medycynie. Okazało się bowiem, iż rybki Gara Ruffa są w stanie usunąć martwy i zniszczony naskórek człowieka, wytwarzając przy tym Ditranol – enzym leczący łuszczycę, egzemę i trądzik. Stąd też wzięła się zresztą ich potoczna nazwa – Doktor Rybka.
Przebieg zabiegu:

Zabieg z użyciem rybek Gara Ruffa nie jest skomplikowany, ponieważ wymaga jedynie włożenia nóg do zbiornika z wodą. Całą resztą zajmują się same rybki, powodując przy tym uczucie przyjemnego łaskotania i usuwając chory naskórek w sposób bezpieczny.
Zabiegi wykonywane przez rybki Gara Ruffa:

naturalny peeling stóp lub dłoni,
leczenie łuszczycy, egzemy, martwic i oparzeń naskórka,
regeneracja naskórka,
stymulacja i masaż receptorów,
poprawienie krążenia krwi,
poprawienie samopoczucia i usuwanie oznak zmęczenia.

tel. 503 125 542

Zapraszamy na zabiegi i zakup kosmetyków Garra Rufa Cosmetic z enzymem z rybek garra rufa.
www.drfishspa.pl
#23409
pewnie jako jedyna na tym forum mam doswiadczenia z tymi rybkami.

Cudów nie ma,oczywiscie bardzo miło skubia martwy naskórek,oczyszczają z łuski ale do jakiegokolwiek zaleczenia...droga daleka,potrzebne jest wspomaganie leczenia-masci lu tak jak w moim przypadku słona woda i kapiele słoneczne.

Krzystam z tego typu zabiegów na wyjezdzie i w Turcji i w Tunezji-zdecydowanie taniej,w Turcji to wogóle za darmo bo one zyja natruralnie,fajny wspomagacz na małe powierzchnie,pojedyncze zmiany,przy dużych i zaognionych zmianach...niestety to nie działa.
#23415
zmartwię cię, ale nie jesteś jedyna :D w mojej małej mieścinie jest salon kosmetyczny, w którym jest basenik z rybkami, więc skorzystałam i wymoczyłam sobie kilka razy nóżki. wrażenia super, na początku troszkę dziwnie ale przy kawie da się posiedzieć. jeśli chodzi o efekty to raczej mierne, ale ja też raczej mam słabo zajęte nogi. wyglądało to raczej jak po peelingu. nie jest to drogie- u mnie w promocji 15 zł pół godziny, bez promocji 20 zł- można spróbować.

Podziel się tematem z innymi!


O łuszczycy

Eksperci FDA w kieszeniach firm farmaceutycznych: […]

https://content.screencast.com/users/Plemnik/fold[…]

No i po targach. Relacje: https://kielce.tvp.pl/43[…]

ŁZS diagnoza

q CSK reumatolog nie zapisał, że jest... nie w jed[…]