Baner fototerapia
Jeśli chcesz zareklamować swój produkt, to jest to odpowiednie miejsce. Pamiętaj jednak, aby umieszczać reklamy dotyczące tylko tematyki forum.

Podziel się tematem z innymi!

#19403
POPRAWA STANU SKÓRY ŁUSZCZYCOWEJ
Jako, że łuszczyca jest chorobą nieuleczalną, a tylko można zniwelować jej objawy lub poprawić wygląd skóry stosując różne maści i kremy proponujemy niesterydowy krem na miejsca zmienione łuszczycowo.
Zastosowanie naturalnego ziołowego kremu (bezsterydowego) na miejsca łuszczycowo zmienione wraz z zastosowaniem elektrostymulacji w okolicach zmienionych łuszczycowo co przyspiesza mikrocyrkulację krwi oraz wchłanianie kremu, a w efekcie przyspiesza proces zanikania skóry nadmiernie łuszczącej się.
Efekt:
w zależności od nasilenia zmian łuszczycowych - po 7-9 zabiegach skóra wygładza się, a pod koniec kuracji(sprawa indywidualna) skóra powinna wygładzić się i być lekko zaróżowiona, ale i zaróżowienie może być nieznaczne w łagodniejszej postaci choroby.
Zalecana częstość zabiegu - co 2 dzień lub codziennie. Nie ma ograniczeń co do ilości stosowanych zabiegów, gdyż krem nie jest lekiem.
Cena uzależniona jest od ilości zużytego kremu, czyli od wielkości powierzchni zmienionej łuszczycowo. Krem jest bardzo wydajny. Min. cena kremu zastosowana do 1 zabiegu - 5 ml - 10 złotych.
Zastosowanie elektrostymulacji - 40 złotych(15 min.)
Kolejność zabiegów:
1. Elektrostymulacja
2. Pokrycie kremem miejsc zmienionych łuszczycowo.
Wymagania do zabiegu:
- zaświadczenie od dermatologa o stwierdzonej chorobie łuszczycowej oraz możliwości zastosowania elektrostymulacji obok miejsc chorobowo zmienionych,
- starannie umyta skóra łuszczycowo-zmieniona, tam, gdzie ma być zastosowany krem
- ciemne, przewiewne ubranie(bawełna, len), które może zostać zabrudzone w czasie zabiegu, założone po posmarowaniiu kremem(brązowy kolor kremu) powinno być świeżo uprane i uprasowane, na bluzę można założyć np. sweter. Spodnie, dres, spódnica w ciemnym kolorze - proszę uwzględnić, że również mogą zostać poplamione kremem.
FIGURA LUX Warszawa
ul. Żabińskiego 14 lok. 3
k/metra Natolin
tel. 692120071

Podziel się tematem z innymi!


O łuszczycy

Eksperci FDA w kieszeniach firm farmaceutycznych: […]

https://content.screencast.com/users/Plemnik/fold[…]

No i po targach. Relacje: https://kielce.tvp.pl/43[…]

ŁZS diagnoza

q CSK reumatolog nie zapisał, że jest... nie w jed[…]