Baner fototerapia
Jeśli chcesz zareklamować swój produkt, to jest to odpowiednie miejsce. Pamiętaj jednak, aby umieszczać reklamy dotyczące tylko tematyki forum.

Podziel się tematem z innymi!

 Ami777
#28837
Hej!

Od kilku lat zmagam się z łuszczycą, głównie na głowie, coraz więcej tego się pojawiało. Generalnie różne rzeczy próbowałem, ale raczej bez skutku. Kiedyś standardowo zaproponowano mi sterydowy lek. Ze względu na nerki musiałem przestać go brać, oczywiście momentalnie wróciłem do poprzedniego stanu. Próbowałem potem głównie metod naturalnych, łącznie z bardzo drogimi olejkami konopnymi.
Wtedy trafiłem tu na forum na Yiganerjing. No i trochę się zmieniło moje życie przez to :D Oby na jak najdłużej :)

Tu efekt:
Obrazek

A to co "przed" to był mój "lepszy dzień"... bo nie było mnóstwo łuski. Wcześniej bym nawet nie zrobił takiej fryzury "do góry" jak po.

Jeszcze lekko różowe pod pewnym kątem. Od razu po kuracji pojawiło się sporo pryszczy, ale zaczęły znikać. Przede wszystkim nie mam ŻADNEJ łuski. Już zapomniałem jaka to była masakra żyć z tą łuską...

Mały background:
- Smarowałem 3x dziennie, rano, po kąpieli, na noc
- Stosowałem ze 3-4 tygodnie regularnie, teraz czasem po kąpieli
- Stosowałem szampon Paraderm z dziegciem (o ten: http://static.wizaz.pl/resize/kwc/image ... 41481.jpeg), ogólnie te szampony Paraderm na moją skórę głowy działają świetnie
- Nie jem mięsa, mleka, przestałem też jajka, pomidorów (gdzieś tam ktoś pisał, że może być brak ich tolerancji)
- Codziennie witaminki i minerały (akurat Bodymax bo dużo i tanio :P ) i dużo karczochu (w postaci Cynarexu, bo ma w miarę czysty skład)
- Przestałem palić i starałem się mniej pić, szczególnie podczas "terapii" ;)

Jestem w szoku mega pozytywnym i dlatego chcę rozdać za darmo 25 x Yiganerjing.

Pierwszym osobom, które odezwą się tutaj / na priv. Zapłacę też za przesyłkę, która będzie pod koniec grudnia/początek stycznia (w zależności od dostępności oczywiście, ja też muszę poczekać na przesyłkę).

Nie trzeba się bać o swoje dane - i tak wolę paczkomat.

Chciałbym, żeby najlepiej były to osoby które nie próbowały jeszcze i chcą spróbować. Na prawdę dużo zmieniło to w moim życiu, a myślałem że to niemożliwe, żeby były TAKIE efekty. Just Believie :)

PS. Kilka podpowiedzi:
- Uwaga, w środku jest zazwyczaj ok. 1/3 powietrza. Jest tej maści dużo, ale też jak się obwicie smaruje to pusty środek może zdziwić.
- Warto podobno stosować w ciągłości, dlatego jak już jest się w 1/2 i widać pierwsze efekty to warto sobie dokupić tubkę. Nie będę reklamował nikogo, na Allegro jest tego sporo, ale nie polecam z Chin, bo idzie czasami kilka tygodni.

Pozdro :)
 iwcia568
#28905
Witam.Czy aktualna jest jeszcze ta wiadomość? Czy zostało coś jeszcze, chętnie bym spróbowała. Pozdrawiam iwcia568

Podziel się tematem z innymi!


Protopic

Witam, gdyby ktos potrzebowal to jestem w stanie p[…]

O łuszczycy

Eksperci FDA w kieszeniach firm farmaceutycznych: […]

https://content.screencast.com/users/Plemnik/fold[…]

No i po targach. Relacje: https://kielce.tvp.pl/43[…]