Jeśli chcesz zareklamować swój produkt, to jest to odpowiednie miejsce. Pamiętaj jednak, aby umieszczać reklamy dotyczące tylko tematyki forum.
Awatar użytkownika
 szater
#28945
Tak mnie zastanawia twoja bezinteresowna pomoc,zamawiasz aby rozdawac? czy cos sie za tym kryje?? Wiesz czasy niepewne,mało sie znamy,niewiele o sobie piszesz :surprised: :notguilty:
Też chetnie dziele sie z innymi ale ja jestem na forum od wielu ,wielu lat,poza tym ludzie znają mnie z reala.Nie obraz sie ale taka bezinteresowna pomoc wydaje mi sie dziwna :notguilty: ...kazdemu masc,wysyłka :james: mogę sie mylić...ale :geek:
 Ami777
#28956
No ja też bym się zastanawiał! :) Mi ta maść mega pomogła, dlatego się dzielę.

Na priv mogę podać moje dane, można mnie znaleźć w necie (dosyć sporo się udzielam z racji zawodu).

Osoby, które otrzymały mam nadzieję, że też wrzucą tu info :)
Awatar użytkownika
 szater
#28964
Jak znam zycie to sie nie odezwą :P
Najczesciej pomagam stałym bywalcom,albo tym co sie udzielają na forum chociaz troszke...ktos kto wyczyta o darmowej masci,poprosi i...znika :geek:
 Henio
#28969
Kolega Ami777 podjął się zaskakującej akcji a jego intencje są super dobre maść ta mu pomogła więc postanowił zamówić masć zamieścić tu ogłoszenie aby jak najwięcej osób mogło potestować maść odstąpił dla chętnych za Darmo ile dziś jest takich ludzi? Są ludzie wyjątki właśnie na takich forach co sobie pomagają maść ta cudem nie jest i nie wyleczy z łuszczycy ale u mnie podziałała tu gdzie zeszło szybko nie wraca oceniam maść na duży plus . Jak ktoś ma wolny yanegerijng to odkupie lub wymienie za coś innego proszę priv.
 awucha
#28970
Jeśli nie jest za późno to proszę o maść, zamówiłam z chin i trochę przyjdzie mi na nią poczekać. Mogę zapłacić. łuszczyce prawidłowo zdjagnozowano u mnie 2 mies temu...rozwijała się rok od lekarza do lekarza.... do tej pory rozprzestrzeniła się na moich stopach, co powoduje pęknięcia i ból uniemożliwiający chodzenie. Już jest ciężko a niedługo uniemożliwi mi to pracę.
 Ami777
#28971
Wczoraj paczki poszły.

@awucha Jasne, odpisałem na priv. Jeszcze czekam na jedną zainteresowaną osobę i wysyłam znowu :)

PS. Swoją drogą radzę zwrócić uwagę skąd zamawiane. Ja zamawiam właśnie z PL, bo te z Chin to idą masakrycznie długo (raz mi w ogóle nie dotarło kilka opakowań...), a z tą maścią jest bardzo ważne podobno, żeby regularna kuracja była.