Jeśli chcesz zareklamować swój produkt, to jest to odpowiednie miejsce. Pamiętaj jednak, aby umieszczać reklamy dotyczące tylko tematyki forum.
 Szejnamat
#19067
Jak państwo pewnie wiecie, lekarze zajmuja sie pielegnowaniem chorob a nie prawdziwym leczeniem, zdrowy czlowiek nie jest dochodowy, wiadomo. Ja bardzo chorowałem swojego czasu miałem straszna luszczyce na glowie, potezny tradzik, wazylem 105kg przy wzroscie 183cm, srałem krwią i cienkimi stopcami, mialem zaparcia kilkudniowe. teraz jestem praktycznie okazem zdrowia, waze 83kg nie mam ani sladu po luszczycy ani tradziku, no moze po tradziku zostaly male blizny. ale do rzeczy, chcialbym wam pomoc. od pewnego czasu zajmuje sie medycyna naturalna, nie jestem sciemniaczem ktory chce tylko na was zarobic, sam bylem chory i wiem jak to jest, proszę o kontakt mailowy na szejnamat@gmail.com osoby ktore chca sprobowac, odpisze na kazdego maila, pozdrawiam
Awatar użytkownika
 puma
#19068
waga ci spadła, łuszczyca zeszła, trądzik też. a co ze sraniem krwią i cienkimi stolcami?? nic na ten temat nie piszesz a nas ciekawość zżera.
 Basieńka44
#19069
A nie można tu na forum wszyscy chcemy się wyleczyć ;)
Awatar użytkownika
 szater
#19070
też chetnie bym sie zapoznała z zaleceniami, po których ozdrowiałabym ....cudownie.....48lat choroby ...chyba starczy wiec...oczekuje xd
 Szejnamat
#19072
te cienkie stolce to byla choroba leśniewskiego corhna czy jak to sie tam pisze, lekarze lecza to w taki interesujacy sposob ze wycinaja jelita robia rziure w brzuchu, i przez taka rurke kał leci do woreczka, to byl jeden z glownych powodow dla ktorych zainteresowalem sie alternatywami
 Szejnamat
#19073
niestety ale nie da sie dla kazdego powiedziec tego samego, dlatego kontakt tylko na email, zanim coś powiem musze sam duzo wiedziec o danej osobie