Jeśli chcesz zareklamować swój produkt, to jest to odpowiednie miejsce. Pamiętaj jednak, aby umieszczać reklamy dotyczące tylko tematyki forum.
#12604
Rewelacyjna metoda wspomagająca leczenie łuszczycy to kąpiel w wodzie jonizowanej otrzymywanej z prysznica-jonizatora. Zawiera on kamienie szlachetne turmalinu i minerały germanium, które jonizując wodę oczyszczają ją z chloru, metali ciężkich, sprawiają że nabywa ona właściwości przeciwzapalnych i przeciwbakteryjnych, ponadto jej działanie nawilzające zwiększa sie 3-6 krotnie. Zalecany przez lekarzy dermatologów. Zapraszam na facebook: Prysznic Med-Spa lub email: prysznicspa@gmail.com
#12612
prysznic-jonizator pisze:Zalecany przez lekarzy dermatologów
Jak chcesz zarabiać reklamując swój towar to nie w tym dziale i nie powołuj się na lekarzy :devillaugh:
#12650
Witam, odsyłam do artykułu http://www.aftonbladet.se/halsa/hud/article14881149.ab
jest wprawdzie po szwedzku ale zachęcam do przeczytania tłumaczenia po polsku na facebooku : Prysznic Med-Spa
Niestety do Polski dopiero ten produkt "wchodzi" ale w Szwecji zyskał już wielu zwolenników także wśród lekarzy: Dermatologen om duschen

Dermatologen Gina Topan, vid Hudkliniken dr. Gina Topan, har jobbat som hudläkare i mer än 30 år. Hon menar att det inte är fel att rena vattnet med hjälp av duschen, men påpekar att den ändå bör ses som ett komplement till traditionella behandlingar.

– Jag påstår inte att den kan bota psoriasis, men den kan vara en bra hjälp, säger hon.
Czasem warto spróbować czegoś nowego. Pozdrawiam.
#12653
:surprised: Żeby nie było wątpliwości co do mojego zrozumienia Twoich intencji zamieszczam to w osobnym poście poniżej.
Ostatnio zmieniony 18 lip 2012, o 23:44 przez antonia, łącznie zmieniany 1 raz.
#12654
Tak się składa, że j. szwedzki znam równie dobrze jak polski :)

Hon menar att det inte är fel att rena vattnet med hjälp av duschen, men påpekar att den ändå bör ses som ett komplement till traditionella behandlingar.
Mówi, że nie ma w tym nic złego, żeby oczyszczać wodę za pomocą prysznica ,jednakże powinno się to traktować jako dodatek do tradycyjnego leczenia.
– Jag påstår inte att den kan bota psoriasis, men den kan vara en bra hjälp, säger hon.
"Nie twierdzę, że może leczyć łuszczycę ale być może, może pomagać"


Bardzo grzeczna i dyplomatyczna odpowiedź, którą z premedytacją użyto do reklamy produktu za 7000-14000 zł. To nie tani eksperyment jak na polskie zarobki :( :surprised: Zresztą, kto wie, może dla Ciebie to pryszcz, skoro tu się ze swoim produktem reklamujesz :notguilty:
#12662
1.Napisane jest ''' metoda wspomagająca leczenie łuszczycy..."
2.Nikt nie twierdzi że można łuszczycę wyleczyć za pomocą wody, o czym zapewne dobrze wiesz
3.Prysznic kosztuje 199 zł a nie 7000-14000 zł.
4.Oferuję produkt, któty zyskał poparcie w Szwecji,może stać się pomocny przy tym schorzeniu, które tak ciężko leczyć, każdy sam decyduje czy warto spróbować czy nie, ja poprawę na skórze widzę podobnie jak wielu moich znajomych z problemami skórnymi.
Nie wiem skąd ta wrogość, bo przecież jakby zamieścić np informację o nowej maści to pewnie nie wzudziłoby to w Tobie takiego odzewu???
Pozdrawiam
#12663
"Woda Jonizowana
ratunek w łuszczycy
"
Taki tytuł wątka i wykorzystywanie nazwiska dr.Giny Topan z prywatnej kliniki w Hälsinborgu świadczy o chęci wzbudzenia wiarygodności wśród chorych, którzy za wszelką cenę pragną poprawić swój wygląd zewnętrzny i samopoczucie. Obiecujesz także poprawę w innych chorobach skóry takich jak AZS... co można znaleźć w googlach. Zastanawia mnie na jakiej podstawie takie twierdzenia. Jeśli chodzi o moją aprobatę co do leczenia maściami, to przynajmniej mam pewność ,że były one uprzednio testowane w tym kierunku. Czy ten jonizator, który reklamujesz był testowany w kierunku łuszczycy lub innych chorób skórnych? Postaram się dowiedzieć bezpośrednio od pani doktor czy się podpisuje pod tą reklamą, bo jak by nie było ja uważam to za naciąganie na kasę tych naiwnych, którzy jeszcze wierzą w ludzką uczciwość i mają nadzieję, że ich życie może stać się w miarę normalne. Nie jestem do Ciebie wrogo nastawiona, życzę Ci pomyślnej sprzedaży i dobrych zarobków ale bez wstawiania kitu chorym i cierpiącym, bo nie tędy droga do szczęścia. :(
#12666
prysznic-jonizator pisze:[...]Oferuję produkt, któty zyskał poparcie w Szwecji,może stać się pomocny przy tym schorzeniu, które tak ciężko leczyć, każdy sam decyduje czy warto spróbować czy nie, ja poprawę na skórze widzę podobnie jak wielu moich znajomych z problemami skórnym[...]
Szczerze, to zawsze szlag jaśnisty mnie trafia, jak czytam tego typu dictum. Nie dość, że nie ten dział, nie taki tytuł, to jeszcze powoływanie się na chorobę skóry :angry:

Nawet w szeroko pojętym marketingu obowiązuję normy etyczne. Zgubiłeś je po drodze....Prysznic-jonizer? :(
#12673
Jest przecież świadectwo Pana Rolfa Rebmark, który walczy z łuszczycą i który widzi u siebie poprawę po stosowaniu wody z tego prysznica: www.bestbalance.se.
Co do maści i ich skuteczności to duży procent z nich było stosowanych (podobnie zresztą jak leki doustne i inne) w zupełnie innych schorzeniach i tylko przez przypadek odkryto że pomagają również w jednostkach chorobowych, które nie były celem badania. Także od czegoś trzeba zacząć...potwierdzenie skuteczności to lata pracy i czasem czysty przypadek, a tu są już świadectwa, że prysznic ten wspomaga leczenie.
Prysznic ma zezwolenie FDA i szwedzkiego SOC.
Nie wszyscy ludzie to naciągacze i złodzieje :-(
#12674
Powołujesz się na sprzedawcę, który reklamuje swoje towary z pomocą bajeczki o łuszczycy, ale on jest cwańszy i się ubezpiecza przed konsekwencjami :

„Vad som gjorde att min sjukdom försvann helt o hållet har jag ingen aning om men
jag hänför det och hållet till ”Mirakelduschen” någon annan förklaring har jag inte..”
Co było przyczyną całkowitego wyleczenia mojej choroby ja nie mam pojęcia ale przypisuję to „cud prysznicowi” innego wytłumaczenia nie mam..”

Naciągaczy i złodziei nigdzie nie brak :devillaugh: