Jeśli chcesz zareklamować swój produkt, to jest to odpowiednie miejsce. Pamiętaj jednak, aby umieszczać reklamy dotyczące tylko tematyki forum.

Podziel się tematem z innymi!

 Patrycja AP
#30056
Jednym ze skuteczniejszych zabiegów leczących objawy łuszczycy jest tlenoterapia hiperbaryczna. Jest to nowoczesna metoda terapeutyczna wykorzystująca 100% tlen podawany w warunkach podwyższonego ciśnienia. Działa ona skutecznie na fibroblasty, które produkują kolagen, elastynę, przyczynia się do regeneracji nabłonka, likwiduje stany zapalne, stymuluje proces detoksykacji.
W informacjach dla pacjentów bardzo trudno jest znaleźć wzmiankę o zabiegach w komorach hiperbarycznych. Zupełnie jest to niezrozumiała bo metoda jest skuteczna i nie niesie za sobą praktycznie żadnych skutków ubocznych.
Chciałam zareklamować te zabiegi bo przez 15 lat męczyłam się z łuszczycą, wydałam fortunę na maści, które działały tylko objawowo. Przypadkowo trafiłam na informację na temat zabiegów tlenowych w komorze hiperbaryczne i zaczęłam zgłębiać temat.
Wykonałam w sumie 40 zabiegów w ciągu 6 miesięcy po których objawy łuszczycy całkowicie zniknęły. Niedługo mijają 2 lata od zakończenia leczenia w komorach i cały czas na mojej skórze nie ma żadnych zmian. Oczywiście dbam o odpowiednią dietę i staram się żyć zdrowo ale robiłam to już wcześniej i efekty poprawy były nieznaczne.
Jeśli żadne leczenie nie pomaga spróbujcie tej metody.
Ja wykonywałam zabiegi konkretnie w klinice Vimed, było to o tyle wygodne, ze byłam tam od razu pod opieką lekarza i dietetyka na miejscu.
Mam żal do dermatologów, że nigdy nie wspomnieli mi o tej możliwości.

https://www.youtube.com/watch?time_cont ... =emb_title

Podziel się tematem z innymi!


Potrzebuję ogromnej POMOCY.

Te przebarwienia z czasem powinny zniknąć. Kiedyś […]

Leki te obniżają działanie układu odpornościowego,[…]

Laminine

Tak bardzo w to wierzyłam, skończyło się na zaciąg[…]

Łuszczyca kropelkowa

Witaj Weroniko :) sprubój maści Sorion, je[…]