Jeśli chcesz zareklamować swój produkt, to jest to odpowiednie miejsce. Pamiętaj jednak, aby umieszczać reklamy dotyczące tylko tematyki forum.
#23711
MonikaLR pisze: Nie rozumiem Cie. Moze potrzebna Ci jest inna pomoc ???? skoro wszystkich traktujesz jak złodzieji i oszustów.
Nie wszystkich, jedynie takich jak Ty naciągaczy. :P
#23712
wszystko pieknie i ładnie jak piszesz tylko ciągle nie potrafie zrozumiec jednego:DLACZEGO "KOLEZANKA" której tak mega cos pomogło przekazuje wiesci przez Ciebie :nomnom:

Tak na logike biorąc :notguilty: jak mi coś pomaga wchodze i zostawiam komentarz...i tak dodam niesmiało my ludzie chorzy na łuszczyce wyjątkowo "podzielni " jestesmy jezeli chodzi o wiadomosci dotyczace tego co nam pomogło :P żaden człowiek chory na łuszczyce nie prosiłby dystrybutora i inszego cudouzdrawiacza o szukanie forum i zostawianie tam opisów niesamowitej poprawy jaka nastąpiła po....cudownych produktach....zrobił by to sam :D

Wiec nie złosc sie ,szybko wyczuwamy fałsz,a że chorujemy już wiele,wiele lat to staramy sie chronic tych co dopiero zaczynają swoją walke i są podatni na sugestie o skutecznosci "cudownych preparatów"

zerknij jeszcze tu:
search.php?keywords=colostrum&terms=all ... mit=Szukaj

Pozdrawiam i na przyszłosc...lepeij napisac prawde w odpowiednim dziale niz ubierac kłamstwo w przyjazne ciuszki :) powodzenia
#23715
Do MonikiLR
Reklamując suplementy Firmy LR jako lek na łuszczycę nie postępujesz zgodnie z kodeksem etycznym tej firmy LR, gdzie jest wyraźnie zaznaczone:

1.Postępowanie wobec klienta

1.4. Partnerzy LR charakteryzują się uczciwością. Nie wykorzystują braku doświadczenia, choroby, wieku lub niedostatecznej znajomości języka klienta.

Tak więc na Twoje pytanie cyt.
Nie rozumiem Cie. Moze potrzebna Ci jest inna pomoc ????
Mogę Ci jedynie odpowiedzieć: nie przeginaj dziewczyno, bo może się okazać, że to Ty będziesz potrzebowała tej pomocy.
#23717
Jak bede potrzebowala pomocy to z niej właśnie skorzystam. Ty nie chcesz to nie korzystaj, wolnosc wyboru. Tak jak napisalam w pierwszym poscie "dla zainteresowanych" jak nie jestes zainteresowana to po co sie wypowiadasz. No chyba ze masz za duzo czasu - szczęściara. Konczę tą beznadziejną wymianę zdań bo nie bedę karmić trola.
Jeżeli ktoś normalny byłby zainteresowany to proszę o kontakt na podanego wcześniej emaila, wyśle wtedy obszerniejsze informacje. A Pani Antoninie już dziękujemy.
#23718
dopowiem moze niesmiało :notguilty: nasze nicki,nasze osoby sa znane w grupie chorych,mamy swoją marke i jestesmy wiarygodne a przede wszystkim UCZCIWE czego niestety nie można powiedziec o kolezance....i rzeczywiscie dziekujemy....pani :P ....acha jestesmy na wszystkich forach łuszczycowych...wiec interesu Pani nie zrobi....na łuszczykach Obrazek a wystarczyło troszke szczerosci a nie zaczynac od kłamstwa :annoyed:
#23732
Nie wiem w ktorym miejscu klamalam, ale ok myśl se jak chcesz. No wlasnie wpisalam sie na dwa bo nie mam interesu zeby wpisywac sie na więcej. Nie chxesz pomocy to cierp dalej. A moze jakbym Ci powysyłała trochę inf. na e-maila i byś poczytala to moze bys wkoncu zrozumiala o co mi chodziło bo napewno nie o zarabianie jak to nazwalas na łuszczykach. Ale teraz to Cie mam w d....e. Eh szkoda mi Cie bo uważasz sie za naj a wcale nią nie jestes. Jesteś zakichaną pesymistką.
#23734
Nie mam zamiaru brać udziału w tej wymianie zdań
napisze co ja wiem na temat działania aloesu na skórę
faktycznie działa kojąco i lecząco,działa jak każdy naturalny specyfik nie ma natentychmiast fajerwerków po jednorazowym zastosowaniu ale po dłuższym systematycznym stosowaniu i owszem.
Wystarczy jednak kupić aloes np. taki
http://www.doz.pl/apteka/p3879-AloeLive ... su_1000_ml
rozcieńczyć pół na pół z wodą przelać do atomizer-ka i psikać chore miejsca,dobrze koi wszelkie podrażnienia czy stany zapalne skóry do wewnątrz stosowany goi jelita jak i cały przewód pokarmowy.
Za cenę produktu z linka można mieć kilka butelek rozcieńczonego.
Stosowałam kiedyś w połączeniu z wyciągiem z kasztana przy dramatycznym stanie skóry i przyniósł wyśmienity efekt.
Z niedbalstwa nie zakupuje i nie stosuje go stale :notguilty:
odnośnie aloesu pisałam tutaj
http://mojaluszczyca.pl/viewtopic.php?f=20&t=445
#23735
Basieńka44 pisze:napisze co ja wiem na temat działania aloesu na skóręfaktycznie działa kojąco i lecząco,działa jak każdy naturalny specyfik nie ma natentychmiast fajerwerków po jednorazowym zastosowaniu ale po dłuższym systematycznym stosowaniu i owszem.
Jak najbardziej zgadzam się z Twoją opinią, że aloes ma pozytywny wpływ na stan i wilgotność skóry, i działa na korzyść organizmu, jednak nie jest on lekiem na łuszczycę i nikt nie ma prawa reklamować go i polecać jako takiego, w celach wyłudzenia pieniędzy od ludzi w tej choobie niedoświadczonych, oraz łatwego i szybkiego zysku jak to miało miejsce powyżej. To samo dotyczy innych specyfików reklamowanych przez tę oszustkę. :angry:
#23791
Żałosna jesteś.Nikomu nie chce nic sprzedawać zrozumncie to wkońcu. Chciałam Wam tylko wysłać opisy tych leków bo są osoby którym to pomogło, możecie sobie kupić je w różnych miejscach niekoniecznie odemnie. Ale od poczatku tej głupiej rozmowy szczególnie jedna osoba mnie non stop atakuje. Dla mnie to jakaś dziecinada, masakra. Znikam stąd bo to jedno wielkie nieporozumienie. DRAMAT :devil: