Jeśli chcesz zareklamować swój produkt, to jest to odpowiednie miejsce. Pamiętaj jednak, aby umieszczać reklamy dotyczące tylko tematyki forum.

Podziel się tematem z innymi!

#19853
Szanowni Państwo,

od marca 2013 r. na polskim rynku działa nowy organizator wczasów leczniczych nad Morzem Martwym. SpaDreams, będący międzynarodową marką wiodącego w branży zdrowotnej niemieckiego tour operatora FIT Reisen, oferuje pobyty w hotelach w Izraelu i Jordanii, połączone z kuracjami na łuszczycę, atopowe zapalenie skóry, trądzik, bielactwo nabyte i inne dolegliwości dermatologiczne.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:
http://www.spadreams.pl/
http://www.spadreams.pl/kuracje-uzdrowi ... we-wczasy/

lub o kontakt telefoniczny: 022/21 98 555.

Pozdrawiamy serdecznie,
Biuro Obsługi Klienta SpaDreams
#21213
Szanowni Państwo,

z przyjemnością podajemy ceny kuracji klimatycznych na łuszczycę i łuszczycowe zapalenie stawów nad Morzem Martwym w 2014 r. Ceny w euro, możliwość przeliczenia na złotówki według aktualnego kursu.

Kuracje w Niemieckim Centrum Medycznym w Ein Bokek w Izraelu

Łuszczyca
Kuracja 2-tyg.: 289 euro
Kuracja 3-tyg.: 386 euro
Kuracja 4-tyg.: 515 euro

Łuszczycowe zapalenie stawów
Kuracja 2-tyg.: 596 euro
Kuracja 3-tyg.: 845 euro
Kuracja 4-tyg.: 1127 euro

Kuracje w Dead Sea Medical Center w Sweimeh w Jordanii

Łuszczyca
Kuracja 1-tyg.: 169 euro
Kuracja 2-tyg.: 246 euro
Kuracja 3-tyg.: 323 euro
Kuracja 4-tyg.: 399 euro

Łuszczycowe zapalenie stawów
Kuracja 1-tyg.: 266 euro
Kuracja 2-tyg.: 433 euro
Kuracja 3-tyg.: 600 euro
Kuracja 4-tyg.: 767 euro

Powyższe ceny są wyłącznie cenami kuracji. SpaDreams z przyjemnością zarezerwuje dla Państwa pobyt w wybranym hotelu, może również pomóc w rezerwacji lotu.

Więcej informacji: http://www.spadreams.pl/kuracje-uzdrowi ... we-wczasy/
Tel.: 022/ 21 98 555.
#21535
Nie do końca :-)
W ramach kuracji otrzymuje Pan maści, lekarstwa, przepisane przez lekarza zabiegi, a przede wszystkim opiekę lekarską.
Poza tym ze względu na najniższe na ziemi położenie i grubą warstwę ozonową opalanie się nad Morzem Martwym jest znacznie bezpieczniejsze niż w Egipcie. Dużo dobrego mogą też zdziałać minerały zawarte w wodzie morskiej (Morze Martwe jest najbogatszym w minerały zbiornikiem wodnym na świecie).
Wczasy nad Morzem Martwym zdecydowanie nie należą do najtańszych, ale mogą przynieść naprawdę sporo korzyści.

Z serdecznymi pozdrowieniami,
SpaDreams Polska
#21544
od lat jezdze do Turcji i Tunezji efekty sa naprawde super...wszelakie :P
opieka lekarska ciekawa rzecz a po co masci?lekarstwa? jedzie sie do tak "bogatych"leczniczo terenów i...stosowac na miejscu masci?

Kurcze a ja dwa tygodnie tylko nawilzam skóre...pełen relax i nikt mnie nie stresuje wizytami lekarskimi...zdecydowanie moja opcja fajniejsza no i TANSZA ZDECYDOWANIE...

Hotel i przelot to nastepny wydatek...naprawde potęzny.... :notguilty:
#21850
@szater
Ewentualne maści i lekarstwa są tylko uzupełnieniem kuracji. Są one przepisywane przez lekarza w zależności od potrzeb pacjenta.

Opieka lekarska jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które chcą być pod kontrolą specjalisty i nie chcą przeprowadzać kuracji samodzielnie. Dodamy, że na SpaDreams można wykupić sam pobyt w hotelu, bez kuracji - te zalecane są głównie osobom, które wyjeżdżają w ten rejon po raz pierwszy.

Jak wspominaliśmy, ceny nad Morzem Martwym nie należą do najniższych. Można jednak znaleźć ciekawe oferty poza najwyższym sezonem (czyli zimą oraz latem). Ponadto z Polski do Izraela latają tanie linie lotnicze WizzAir, do Jordanii zaś można się w miarę tanio dostać z Berlina.

Zgadzamy się, że na łuszczycę pomaga w zasadzie każdy pobyt nad dobrze zasolonym morzem w ciepłym klimacie. Jednak proszę pomyśleć: skoro już Morze Śródziemne ma tak dobroczynne działanie, pobyt nad znacznie bardziej zasolonym i bogatszym w minerały, a do tego wyjątkowo słonecznym i nisko położonym (ok. 330 słonecznych dni w roku, gruba warstwa ozonowa, najniższy punkt na ziemu = mniejsze ryzyko poparzenia) może być jeszcze skuteczniejszy. Świadczą o tym również pozytywne doświadczenia wielu łuszczyków.

Zapraszamy na naszą stronę: http://www.spadreams.pl/kuracje-uzdrowi ... twe-wczasy

Z serdecznymi pozdrowieniami,
Biuro Obsługi Klienta SpaDreams
#21853
Nie neguje walorów MM,jak komus pomaga słonce i zasolona woda to pomoze i w Polsce jak owe kuracje nie są odpowiednie dla jakiegos typu łuszczycy to i swiety Boże nie pomoże a pieniadze są ogromne.To jak z samochodem mozna jezdzic mercedesem jak kogos stac...ja mam Honde jest piekna,wygodna,sprawna i....o niebo mniejsze pieniądze.Łuszczyca to choroba na całe życie i niestety ale nikt nie da gwarancji że :
po 1.pobyt w panskich super osrodkach pomoze
po 2.efekty wogóle bedą widoczne
po 3.długosc remisji....nie starczy nawet na spłacenie pożyczki zaciągnietej na wyjazd.

Tak wiec jak widac staramy sie zaleczac objawy w mozliwie najtanszy sposób,biorac pod uwage fakt iż niczego nie mozecie zagwarantowac (ze zrozumiałych wzgledów xd ) uwazam ze tansze i zdecydowanie bezpieczniejsze są dwutygodniowe wczasy nad Morzem Sródziemnym lub Czerwonym :notguilty: :)

Podziel się tematem z innymi!


O łuszczycy

Sanatorium 2019 na NFZ. Zmiany i nowe zasady skier[…]

Fundacja "Tak, mam łuszczycę" zorganizow[…]

W Dermoklinice w Łodzi ruszył ośrodek leczenia bio[…]

Doniesienia naukowe

Zastosowanie fototerapii w leczeniu łuszczycy: htt[…]