Jeśli chcesz zareklamować swój produkt, to jest to odpowiednie miejsce. Pamiętaj jednak, aby umieszczać reklamy dotyczące tylko tematyki forum.
 iwonek667
#14588
Do wszystkich cierpiących na dolegliwości skórne!!!!Zapamiętajcie jedną podstawowa kwestię!Organizm wyrzuca na skórę to,co mu nie potrzebne! I objawia sie to pod nazwą łuszczycy,opryszczki itp.trzeba walczyc nie tylko na zewnatrz,ale od wewnątrz!!!Pisałam tu juz,miałam łuszczyce na dłoniach,łokciach...zaufałam lekarzom,CHEMII i co?NIC!!Ale nie do końca nic.Stał się cud!Bo otrzymałam z Australii nieosiągalny w Polsce OLEJ z PIERWIOSNKA w czystej postaci!!Jedna kapsułka to 1000ml.Po kilku dniach czynił cuda!WYRZUCIŁAM do kosza wszystkie leki przepisane od lekarzy!Jesli ma sie w sobie chemikalia,organizm nadal bedzie wyrzucał wszystko na skórę!NIE PODDAWAJCIE SIĘ CHEMII!!!zAUFAJCIE NATURZE!!Mam kontakt z trzema osobami,którym wysyłałam olej z pierwiosnka.Nie chcę sie chwalic,ale błogosławia mnie za pomoc......mogę wysłac te kapsułki,bo mam mnóstwo,nie używam do ciała niczego innego.Jesli ktoś chce,proszę o kontakt na meila anowi667@wp.pl a póżniej kontakt telefoniczny.Jestem na 100% pewna,że moge pomóc...z własnego doswiadczenia...pozdrawiam :-)