Jeśli chcesz zareklamować swój produkt, to jest to odpowiednie miejsce. Pamiętaj jednak, aby umieszczać reklamy dotyczące tylko tematyki forum.

Podziel się tematem z innymi!

Witam was. Od ponad 3 lat choruje na łuszczycę tak samo jak mój ojciec. Zaczynałam od słabych sterydów po najsilniejsze. Łuszczyca znikała ale na chwilę, i znowu zaczynałam smarować. Napoczątku łuszczyca była mała ale z każdym powracaniem robiła się coraz większa i większa. Chodziłam także na solarium żeby jakoś ją załagodzić. Ale nic nie dawało rady :( Wyczytałam także że sól morska i błoto pomoga w łuszczycy i nic :( i pewnego dnia tak sobie szukałam po internecie i trafiłam na ogłoszenie z MAŚCIĄ I ŻELEM ,,ZEJ A'' I sobie myśle: kurcze już tyle pieniędzy wydałam na różnego rodzaju sterydy a może warto akurat zaryzykować. Zadzwoniłam do bardzo sympatycznego Pana opowiedział mi o tym jak ta maść działa jak się nią smaruje i zaryzykowałam. Już lecze się ponad miesiąc i widze bardzo duże postępy w zmianach łuszczycowych. Jeśli chcecie się dowiedzieć czegoś więcej to prosze napiszcie do mnie. Opowiem wam jak to wygląda u mnie. W razie czego podaje mój prywatny email: majawitczak@wp.pl W RAZIE KONIECZNOŚCI PODAM NUMER TELEFON
Jest reklama na forum,pana Zdzisława znam osobiscie i ten jego cudowny wynalazek na bazie...płynu do naczyn,zreszta nie tylko ja poznałam owy preparat :P
Cena kosmiczna,brak atestów polskich,brak składu....znam wielu podobnych magików chcacych zarobic na chorych :annoyed:
Zeby była jasnosc masz prawo stosowac co tylko do głowy ci przyjdzie ale zawsze nalezy patrzec co sie stosuje bo efekty moga przyjsc szybko...konsekwencje pózniej i naprawde w tragicznych skutkach.Nie mam nic do radosnej twórczosci ale gdy sytuacja jest jasna i klarowna:
wymysliłam cos ,ma taki i taki skład ...kto zechce spróbowac....na własna odpowiedzialnosc...prosze...ale sprzedawac za 300zł cos bez atestów,bez zezwolen i bez podanego składu?Troszke chyba droga niekoniecznie:
najpierw badania,uzyskanie atestów i zezwolen a potem biznes. :notguilty:

Podziel się tematem z innymi!

O łuszczycy

Sanatorium 2019 na NFZ. Zmiany i nowe zasady skier[…]

Fundacja "Tak, mam łuszczycę" zorganizow[…]

W Dermoklinice w Łodzi ruszył ośrodek leczenia bio[…]

Doniesienia naukowe

Zastosowanie fototerapii w leczeniu łuszczycy: htt[…]