Jeśli chcesz zareklamować swój produkt, to jest to odpowiednie miejsce. Pamiętaj jednak, aby umieszczać reklamy dotyczące tylko tematyki forum.

Podziel się tematem z innymi!

 BIOARP
#20050
Witam
Po dłuższej nieobecności na forum chciałbym Państwu przekazać kilka informacji na temat naszej oferty dla osób z problemem łuszczycy.

Obrazek

Od dwóch lat produkujemy krem ochronno-regeneracyjny Bioarpil przeznaczony do pielęgnacji skóry u osób z nawracającymi zmianami łuszczycowymi, w niektórych postaciach atopowego zapalenia skóry, zapaleniu skóry, egzemach.

W 2012 roku Bioarpil uzyskał rejestrację w Amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków (FDA).

Krem Bioarpil wiosną 2013 roku przeszedł badania kliniczne w Centrum Medycznym „Dermed” pod kierunkiem konsultanta krajowego w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Prof. Andrzeja Kaszuby.

Bioarpil uzyskał pozytywne opinie zarówno lekarzy prowadzących badania jak również „probantów” – pacjentów z problemem łuszczycy – wnioski z badań na stronie http://www.bioarp.pl


Obrazek

Od września oferujemy najwyższej jakości 100% dziegieć brzozowy – Betula Alba Oil. Jesteśmy jego wyłącznym dystrybutorem. Karta charakterystyki do pobrania na stronie http://www.bioarp.pl

Dziegieć brzozowy - składnik dermokosmetyków stosowanych w pielęgnacji skóry u osób z problemami skórnymi typu: łuszczyca, różnego rodzaju wypryski, zapalenie łojotokowe skóry, atopowe zapalenie skóry i inne choroby skóry o podłożu neurogenno-alergicznym charakteryzujące się świądem, grzybice, łojotok, trądzik, twardziny, liszaj zwykły, liszaj czerwony płaski, łupież pstry, nużyca (demodecosis), odleżyny, źle gojące się rany, wszawica.

Na naszej stronie http://www.bioarp.pl i w ulotce załączonej do produktu znajdziecie Państwo informacje jak stosować dziegieć w pielęgnacji skóry problematycznej.

NOWOŚCI:
W listopadzie 2013 planujemy wprowadzenie na rynek szamponu i balsamu do skóry głowy na bazie dziegciu brzozowego i biosiarki, które powinny wypełnić lukę na rynku naturalnych produktów do pielęgnacji skóry głowy u osób z łuszczycą.

Wszystkie dermo kosmetyki produkowane przez naszą firmę zarejestrowane są w Unii Europejskiej, mają wymagane certyfikaty, dopuszczenia, badania dermatologiczne, badania kliniczne. W pełni odpowiadamy za ich jakość i bezpieczeństwo naszych klientów.

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego http://www.bioarp.pl
Pozdrawiam
Zbigniew Jarosz

Podziel się tematem z innymi!


O łuszczycy

Sanatorium 2019 na NFZ. Zmiany i nowe zasady skier[…]

Fundacja "Tak, mam łuszczycę" zorganizow[…]

W Dermoklinice w Łodzi ruszył ośrodek leczenia bio[…]

Doniesienia naukowe

Zastosowanie fototerapii w leczeniu łuszczycy: htt[…]