Jesteś nowy(a) na forum? Przywitaj się, przedstaw, napisz kilka słów o sobie, swoich zainteresowaniach, jak rozpoczęła się u Ciebie łuszczyca.
 Kachna
#25769
Dobry wieczór wszystkim :)
mam na imię Katarzyna. Z łuszczycą walczę od 2013 roku.Wcześniej miałam małe problemy na głowie.W 2012 zachorowałam na nowotwór złośliwy jajnika. Po rocznej chemioterapii pojawił się wysyp na głowie,łokciach.Lekarz stwierdził,że to skutek osłabienia organizmu.W 2015 wznowa-po kolejnej chemioterapii znowu więcej łuszczycy-doszły nogi, widzę,że pojawia się też na dłoniach.Mój dermatolog każe mi używać Dermovate.Mam stresującą pracę(ale kto jej nie ma), więc zdaniem dermatologa nie będzie lepiej. Tak więc od 2013 używam tę maść. Elocom mi nie pomaga. Z szamponów używałam Polytar,niestety został wycofany. Mam nadzieję,że informacje zawarte na tej stronie pomogą mi zmniejszyć moje "placki" na łokciach no i na głowie ;)
 sardiah13
#25771
Witaj Katarzyno :)
Jest tutaj dużo osób,z pewnoscią Ci doradzą jak walczyc z łuszczycą.
pozdrawiam i zycze powodzenia walce.
Awatar użytkownika
 antonia
#25773
Kachna pisze: Mam nadzieję,że informacje zawarte na tej stronie pomogą mi zmniejszyć moje "placki" na łokciach no i na głowie
Wtaj Kasiu, :) :*
zapraszam Cię do czytania tutejszegi forum, możesz także dyskutować i zasięgnąć bardzo fachowych i pożytecznych informacji oraz porad odnośnie Twojego przypadku.

http://rozanski.ch/forum/index.php
 Kachna
#25775
Dziękuje za miłe przyjęcie:)
Już skorzystałam z forum,bardzo zachwalana była przez wiele osób maść Cocois.Poproszę,żeby mój lekarz rodzinny zapisał mi ją w formie maści robionej, zdaję sobie sprawę,że nie można jej dostać. Nie chciałabym tez wydawać od razu ~200 zł, bo nie wiem jak zareaguje na nią "moja" łuszczyca. Trochę niepokoi mnie fakt,że dermatolog każe mi cały czas używać Dermovate-używam ją od 6 m-cy i to w zasadzie codziennie. Nie widzę jakiejkolwiek poprawy. Chyba zmienię lekarza:(
Awatar użytkownika
 antonia
#25777
Link, który tu umieściłam jest to forum bardzo odpowiedzialnych zielarzy pod kierunkiem dr.hab. nauk H. Różańskiego, którzy chętnie udzielają fachowych porad.