Jesteś nowy(a) na forum? Przywitaj się, przedstaw, napisz kilka słów o sobie, swoich zainteresowaniach, jak rozpoczęła się u Ciebie łuszczyca.

Podziel się tematem z innymi!

 Aniulcia0108
#30158
Hej :)
Postanowiłam dołączyć do Waszej grupy.. widzę tu dużo informacji i wiadomości, ktore dają nadzieję i przywracają uśmiech :)
Od 6 lat choruje na łuszczyce praktycznie od kiedy przeprowadziłam się do UK.. niestety nie byłam pod stała opieķą lekarza i troszkę zaniedbałam moją chorobę i ja zbagatelizowałam..aż do grudnia, gdy ze zdwojoną siłą choroba zaatakowała i wtedy zaczęły się bóle w palcach u rąk potem u stóp. Kciuk wygina się do środka inne palce są spuchnięte i też się wykrzywiają.. czuję straszny dyskomfort, doszły bóle kolan i stóp. Mam wrażenie, że od grudnia nie jestem sobą psychicznie w sttasznym dołku, a niestety praca tylko pogarsza moje bóle. Tu niestety lekarze tylko przepisali mi naproxen i paracetamol twierdząc, że wszystko jest dobrze :/ za miesiąc jade do Polski żeby zrobić wszystkie potrzebne badania. Chociaż myślę, że to będzie tylko potwierdzenie najgorszego.. chciałam Was zapytać jak psychicznie RADZICIE sobie z ŁZS ? Za pare dni kończę 30 lat i niestety nawet na tym nie moge sie skupić :(

Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
 Paweł
#30160
Cześć,

najlepiej na psychikę pomaga rozmowa z drugą osobą.

Ustal sobie też jakiś plan działania. Masz już pierwszy krok - zrobienie badań. Jeśli nic nie wykażą, a objawy nie ustąpią, to nie rezygnuj. W końcu musi się znaleźć specjalista, który poprawnie Cię zdiagnozuje.
 Korabut10
#30187
Hej :)
Ja dobrego lekarza szukałem kilka miesięcy, od kilku się "odbiłem", bo wdrażane leczenie nie pomagało. Teraz już od dłuższego czasu jestem w dobrych rękach. Ale tak, trzeba się nastawić na to, że leczenie będzie się odbywać metodą prób i błędów.

Podziel się tematem z innymi!