Jesteś nowy(a) na forum? Przywitaj się, przedstaw, napisz kilka słów o sobie, swoich zainteresowaniach, jak rozpoczęła się u Ciebie łuszczyca.
Awatar użytkownika
 szater
#6859
Szałwia tez powinna ci pomóc,zagotuj pare torebek i staraj sie kilka razy w ciagu dnia moczyc rece,potem nie wycieraj tylko pozwól wyschnac.Moze masz w domu płatki owsiane to zrób taka mieszanke zagotowujac płatki+szałwia+siemie i w tym wywarze mocz te łapki.Potem może faktycznie posmaruj olejem lub innym tłustym kremem,koniecznie na łapki rekawiczki.jezeli to krostkowica to mysle ze bez konkretnego leczenia sie nie skonczy,wspominałas cos o jakims stanie zapalnym....moze spróbuj skontaktowac sie z lekarzem...to przeziebienie co cie trzyma -jak piszesz pewnie jest winne tak silnemu wysypowi.Sadze ze antybiotyk pewnie by załatwił sprawe...miałas kiedys wymaz z gardła albo nosa? byc moze siedzi gdzies gronkowiec złocisty....to takie moje gdybanie ale moze cos akurat ...
 psoria7
#6866
Zrobilam przeglad kuchni.
Znalazlam platki owsiane - nawet nie wiem po co je przywiozlam z polski chyba do zrobienia ciasteczek owsianych ... no i beda ciasteczka dla ł .
Znalazlam tez olej z wiesiolka w kapsulkach wiec poprzekuwalam kapsulki i posmarowalam lapy .
No i dzis jakos tak mniej boli i piecze .
Teraz zanim dziecko je snniadanie ja lapy do owsiano - szalwiowo- lnianych ciasteczek .
Myslicie ze taka miksture mozna w lodowce trzymac kilka dni i podgrzewac ? Czy za kazdym razem wyrzucac?
Awatar użytkownika
 szater
#6867
Ja odlewam troszke (bo całosc nalezy przecedzic) reszte trzymam w słoiku w lodowce i tym co mam na wierzchu pare razy mocze rece dziennie...taka kapiel 20 -30 min powinna trwac,wyciagaj łapki i....nie wycieraj,niech same wyschna...powinny byc takie lekko sliskie.Moze tym olejem to już na noc sobie smaruj i wkładaj cos na łapki...ja jak nie miałam rekawiczek to zawijałam bandazem.takie rekawicki to mozna kupic i u Rossmanna i w sklepach kosmetycznej branzy,wysyłkowej tez. :*
Awatar użytkownika
 Gosiaczek68
#6873
psoria7 pisze:Znalazlam tez olej z wiesiolka w kapsulkach wiec poprzekuwalam kapsulki i posmarowalam lapy .
.
Wiesiołek do mozesz doustnie stosowac, w sensie leczyc sie od środka.