Jesteś nowy(a) na forum? Przywitaj się, przedstaw, napisz kilka słów o sobie, swoich zainteresowaniach, jak rozpoczęła się u Ciebie łuszczyca.
Awatar użytkownika
 Paweł
#5686
Bez nazwy producenta to ciężko byłoby mi znaleźć co to za lek ;) Choć po składzie już było wiadomo. No i też pomyślałem, że jesteś z Włoch, bo ten lek jest produkowany we Włoszech właśnie. Oby Ci pomogło i koniecznie dawaj nam znać jak idzie z leczeniem.
 psoria7
#5709
Mam 35 lat. Pracy już nie zmienię :P
A pracuje z ludźmi i na ręce mi patrzą a w rękawiczkach było by dość śmieszne i podejrzane.

Ale ja nie o tym.

Słuchajcie to pierwszym użyciu maści mam śliczniutkie raczki. Nie do poznania xd
Szczena mi opadła jak rano zdjęłam skarpetki. :blush: Nałożyłam skarpetki córki takie z letniej bawełny co by nie wymazać nic maścią :blush:

A ....sami oceńcie różnice.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
 Basieńka44
#5710
Niechce psuć radości
ale problem z dłońmi to problem jelita grubego jak tam będzie stan zapalny problem na dłonie powróci
to tak tylko z własnego doświadczenia podpowiadam
 psoria7
#5711
Basieńka44 pisze:Niechce psuć radości
ale problem z dłońmi to problem jelita grubego jak tam będzie stan zapalny problem na dłonie powróci
to tak tylko z własnego doświadczenia podpowiadam
To co z tym jelitem grubym robić?
A z ciekawości na jakiej podstawie piszesz ze to jelito grube?
 Basieńka44
#5712
Bo miałam ten sam problem pierwszą wiosnę w tym roku miałam bez skorupy na dłoniach
Ja piłam wyciąg z kasztana który działa na te sprawy
teraz popijam
szałwie a od czasu do czasu po parę łyków kory dębu jak narazie problem nie powrócił
dbam też o codzienną wizytę w toalecie z czym miałam problem.
Nie mogę za dużo czekolady bo zaraz swędzą ręce ale teraz tylko swędzą
Na początku też mi świetnie pomagały sterydy później przestały.
 psoria7
#5713
Ja nigdy nie miałam problemów z wypróżnianiem.
Jednak spróbuje tak jak mówisz. Tyle ze ziółek ja nie wypije . Raczej spróbuje z jakimiś tabletkami ziołowymi .
 Basieńka44
#5714
Może warto przebadać się pod tym kontem,stan zapalny jelita grubego to nie tylko problem z jelitem tak samo może być od problemów z narządami rodnymi to organy obok siebie i stan zapalny obejmuje całość także pęcherz.
 psoria7
#5717
Możliwe ze coś jest nie tak , tyle ze aby to wykryć murze odwiedzić kilku lekarzy i zrobić kilka mało przyjemnych badan.... pewnie to potrwa .... :annoyed:


A tak z innej beczki.

Jako ze robię ludziom paznokcie żelowe to mam lampę UV .
Ciekawa jestem czy taka lampa pomogłaby ...
W sumie mam to na rekach ...

Oczywiście bym spróbowała ale jako ze zaczęłam używać Token nie mogę teraz naświetlać , powinnam odczekać , nawet nie wiem ile... ale pewnie z tydzień po kuracji na pewno.
Awatar użytkownika
 szater
#5721
proponuje spokojnie podejsc do tematu...jestes w momencie leczenia bardzo silnym lekiem...cud by był gdyby nie pomogł,koniecznie po tych 7 dniach co to lekarz ci zlecił musisz isc na kolejna wizyte...leczenie musi byc kontunuowane.Łuszczyca zawsze zwiazana jest z watroba i jelitami...ale spokojnie...masz przeciez pod reka lekarza,porozmawiaj na wizycie ,wypytaj go dokładnie o wszystko.Gdy jest problem jelita grubego...to nie przechodzi on bezobiawowo...cos tam zawsze by ci sie rzuciło w oczy.Problem jest też ze nie mieszkasz w Polsce i nikoniecznie nasze preparaty czy ziola sa tam dostepne.(biorac jeszcze pod uwage zalecenia unii odnosnie ziół :notguilty: )działaj i...dziel sie radoscia... :*
 psoria7
#5723
Faktycznie ziol tutaj nie dostane. Dlatego tez wole specyfiki ziołowe które kupuje w aptekach w Polsce.

Oczywiście do lekarza pójdę po 14 dniach . Zobaczymy co mi przypisze. Jak na razie nic o łuszczycy od lekarza oprócz diagnozy się nie dowiedziałam. Mozę będzie bardziej skłonny do rozmowy później.
A ... dostałam tez skierowanie na testy alergiczne skórne. Poinformował mnie ze często przyczyna wysypu jest alergia . Zobaczymy wiec na co .