Jesteś nowy(a) na forum? Przywitaj się, przedstaw, napisz kilka słów o sobie, swoich zainteresowaniach, jak rozpoczęła się u Ciebie łuszczyca.
 Anna Fijałek
#36420
Cześć jestem nowa na forum
Choruję na łuszczycę stawowa czy ktoś miałby jakieś patenty aby tak nie bolało?
Biorę metotreksat i byłam na badaniu klinicznym biologi ale nie pomogło a boli strasznie